2014 Yarenleri! :)

sonuc yok diyo biizm.Gelecek doneme kaldiii. Gidiyo diye uzul gidemiyo diye uzul amann

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

doğru söylüyorsun canım bir an çok üzüldüm de şimdi düşünüyorum da Allahıma binlerce kez şükür olsun uzak sayılmaz. Rabbim sağ salim gidip gelmeyi nasip etsim..

sonuc yok diyo biizm.Gelecek doneme kaldiii. Gidiyo diye uzul gidemiyo diye uzul amann

bizim de Şubattı Mayısa kaldı ama şimdi gidiyor canım..

ayy hadi yaaa süper sevindimm şuan dinliyorum seni :) ne görev yapıyo nasıl bir yer rahat mı vs? :)

Basliyorum:) benim sevgilim 4. Bolukte nami diger vietnam diyolar herkes kotuler o bolugu cnku egtimleri sikiymis. Yemekleri cok guzel yaziyodu intde gokhan bsey yiyemiyo yemekhanesinden berbat diyor. ama lahmacun cig kofte falan bile varmiss. Gokhan nisan ayinda kapkapara olmus havalari asri dengesz bi hafta oldu yemin toreninden geleli hastayim serum yedim kac tane:/ 40 gun suruyo acemilik. Gokhan 2. Grup gitti 94/1 istanbula dusen bodruma dusn okadar arkadasi olduki :) cok sukur bzimde fazla uzak dusmedi . Ulastirma oldugu icin sofor egtimi veriyolar ama secmelerde oluyo komando vs. Siz nerden gonderiyosunuz manisaya? Sarikiz turizim var otobus olarak bi tek alasehire.. oda berbatmis zaten. Askeriyenin ici cok guzel yani cok fazla kotu yorum gelmedi sewdicegimden:) bi havasi bi yemegiiii ayrica bi sorun varsa sorr pofudukum:)

Amiiiin uzun dönem mi gidicek

Kizlarr hepimize hayırlı olsun

Kızlar genel olarak Ankara ve İzmir güzeldir

Allah kavuştursun

hmmm anladimm canimmm benimkinin ehliyeti de var sofor falan mi yapcaklar acaba arayabild mmi seni canim acemiligi boyunca cavuslar onbasilar falan nasil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…