2014 Yarenleri! :)

kızlar tazecik haber Cuma günü öğleden sonra açıklanıyormuş.. öyle bir duyum aldım:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm benim hakkınızda neresi hayrlıysa en güzeli çıksın inşallah ...

Ayyy azzz kalmışşş darısı başımızaaa offf :) plaka saymaya başlarsın yakında :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amiin amiin
Evet 12 13gun sonra baslayacaz insallah duzceeeee demeye :)
Kasimda gidenlerin safaklari cok cok az masallah bakip bakip ic geciriyorum

Amiin amiin
Evet 12 13gun sonra baslayacaz insallah duzceeeee demeye :)
Kasimda gidenlerin safaklari cok cok az masallah bakip bakip ic geciriyorum

Off offf darısı başımıza valla ya sanki hiç gelmicekmiş gibi geliyor o zamanlar geçmiyoooop ((

Off offf darısı başımıza valla ya sanki hiç gelmicekmiş gibi geliyor o zamanlar geçmiyoooop ((

Bizede oyle geliyordu ama gecmektwn baska sansi yok :) oyle yada boyle geciyor

"Sevk edilecek eğitim merkezi sonuçları 18 Nisan 2014 saat 11:00dan itibaren açıklanacaktır" yazıyor kızlar e-devlette. bilginizeeeee :))

"Sevk edilecek eğitim merkezi sonuçları 18 Nisan 2014 saat 11:00dan itibaren açıklanacaktır" yazıyor kızlar e-devlette. bilginizeeeee :))

Ay ne heyecanlı bizimki de 24 ocaktı ben ondan önce görüp ona göstermiştim gördüğümüz şey bizi çok üzsede ...

Ay ne heyecanlı bizimki de 24 ocaktı ben ondan önce görüp ona göstermiştim gördüğümüz şey bizi çok üzsede ...

valla şimdi açıklanacağı için seviniyorum iyi hoş ama yarın içim burkulacak o kesin..

offf offfffffffffff çok heyecan bastıııı beniiiii:18::18:

Ayneen canim bnde gordum bgun... hadi hakkimizda hayirlisii ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…