2014 Yarenleri! :)

kızlar tazecik haber Cuma günü öğleden sonra açıklanıyormuş.. öyle bir duyum aldım:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canm benim hakkınızda neresi hayrlıysa en güzeli çıksın inşallah ...

Ayyy azzz kalmışşş darısı başımızaaa offf :) plaka saymaya başlarsın yakında :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amiin amiin
Evet 12 13gun sonra baslayacaz insallah duzceeeee demeye :)
Kasimda gidenlerin safaklari cok cok az masallah bakip bakip ic geciriyorum :KK70:

Amiin amiin
Evet 12 13gun sonra baslayacaz insallah duzceeeee demeye :)
Kasimda gidenlerin safaklari cok cok az masallah bakip bakip ic geciriyorum :KK70:

Off offf darısı başımıza valla ya sanki hiç gelmicekmiş gibi geliyor o zamanlar :KK43: geçmiyoooop :KK43:((

Off offf darısı başımıza valla ya sanki hiç gelmicekmiş gibi geliyor o zamanlar :KK43: geçmiyoooop :KK43:((

Bizede oyle geliyordu ama gecmektwn baska sansi yok :) oyle yada boyle geciyor

"Sevk edilecek eğitim merkezi sonuçları 18 Nisan 2014 saat 11:00dan itibaren açıklanacaktır" yazıyor kızlar e-devlette. bilginizeeeee :))

"Sevk edilecek eğitim merkezi sonuçları 18 Nisan 2014 saat 11:00dan itibaren açıklanacaktır" yazıyor kızlar e-devlette. bilginizeeeee :))

Ay ne heyecanlı bizimki de 24 ocaktı ben ondan önce görüp ona göstermiştim gördüğümüz şey bizi çok üzsede ...:KK14:

Ay ne heyecanlı bizimki de 24 ocaktı ben ondan önce görüp ona göstermiştim gördüğümüz şey bizi çok üzsede ...:KK14:

valla şimdi açıklanacağı için seviniyorum iyi hoş ama yarın içim burkulacak o kesin.. :KK43:

offf offfffffffffff çok heyecan bastıııı beniiiii:18::18::KK14:

Ayneen canim bnde gordum bgun... hadi hakkimizda hayirlisii ya

X