2014 Yarenleri! :)

EVET ARKADAŞLAR BUNDAN SONRA TOPİK SAHİBESİ OLARAKTAN:KK70: TESKERE ALAN BU ZORLU SINAVI ATLATAN YARENLERİMİZE 2014 YARENLERİ OLARAK BİZLERİN ADINA BİR TEBRİK YAZISI YAZMAYA KARAR VERDİM. ÖHÖM.:KK48:

CANIMIZ ARKADAŞIMIZ EFULİM;
ARAMIZA İLK KATILDIĞINDA ŞAFAK KAÇTI, NELER HİSSEDİYORDUN BELKİ ŞUAN BUNLARI HATIRLAMIYORUZ BİLE.. AMA HATIRLADIĞIMIZ ŞEY BİRBİRİMİZE OLAN DESTEĞİMİZ OLDU. ARAMIZA İYİKİ KATILMIŞSIN, BİRBİRİMİZE İYİKİ DESTEK OLMUŞUZ BİZ SENİ ÇOK SEVDİK.. SEN ARTIK BU ZORLU SINAVI ATLATTIN İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ GÜNLERİN BOL SEVDİCEKLİ AŞKLI VE HUZURLU GEÇER. TESKEREYİ ALDIN DİYE BİZİ UNUTMAK YOK HE.:KK55: BİZ BURDAYIZ HER ZAMAN.:KK60: TEKRAR GÖZÜN AYDIN! ASKERİN DE HOŞGELDİ! HEP MUTLU OL ARKADAŞIM SENİ SEVİYORUZ, BİZİ UNUTMA:KK37: UNUTMA Kİ BİZ HER ZAMAN SEVİNCİNİ PAYLAŞABİLMEK ADINA BURDA OLACAĞIZ, BURDA DA BİR AİLEN VAR:KK36: SENİ ÇOOK SEVİYORUZZ ÖPÜYORUZZ:KK68:
kardiş napiyon ya gelmedin öbür tarafa özlettn kndini :) burda buldum seni ama kızım şafağın aşırının aşırısı az kalmış inanamıyrm pofidiğim yaa şükür bu günlere :KK28::KK28:

İzinsiz derkenn dagitim izni onadami gelmedi ?? Bravo ya cok sasirdimda
Dagitima geldi zaten acemilik burdurdaydi canim orasi kisa 28 gun filandi hemen geldi neyse artvine gitti orda uzman cavusluk sinavina girmek icin izin kullandi 1 hafta sinava giderjen 1 gun ugradi bide donuste 1 gun iste o kadar 1 araliktan beri gormuyorum canm ya

Haha bende yapiyorum ama bi garipti nedense bi fenaydim anlatamam ne gibi hazirliklar yapilmali sence sen ne yapardin :)
Gelecegi gun ne giymeliyim o orda hangi yemekleri ozlemis yemek yaparim,bakim yaparim, askerlik stresini atmasi icin belki basbasa kalabilecegimiz dinlenebilecegim ni yer hazirlardim kucuk bir kacamak 2-3gunde olsa yani :) havalarda duzelmisken tamda yeridir bence :)) simdilik aklima bunlar geldi canim

Gelecegi gun ne giymeliyim o orda hangi yemekleri ozlemis yemek yaparim,bakim yaparim, askerlik stresini atmasi icin belki basbasa kalabilecegimiz dinlenebilecegim ni yer hazirlardim kucuk bir kacamak 2-3gunde olsa yani :) havalarda duzelmisken tamda yeridir bence :)) simdilik aklima bunlar geldi canim
Hosgeldin hediyesi aldim bende kendime alisveris yaptim giyeceklerimi ayarladim cok heyecan yaptim bi kacamak yapicaz ama sehir disina gidemeyiz ailem malum iste boyle :)

Dagitima geldi zaten acemilik burdurdaydi canim orasi kisa 28 gun filandi hemen geldi neyse artvine gitti orda uzman cavusluk sinavina girmek icin izin kullandi 1 hafta sinava giderjen 1 gun ugradi bide donuste 1 gun iste o kadar 1 araliktan beri gormuyorum canm ya
Anladim canim o geldiginde 4bucuk 5 ay kadar gorusmemis olucaksinizz Allahimm cok zorr kuzum benmi sansliyim anlamadim benimkide 2bucuk saat uzagimda bi bilsem nasil gidicegini 1 mayis tatilimde olursa insalllah kiz harbiden bravo size

Hosgeldin hediyesi aldim bende kendime alisveris yaptim giyeceklerimi ayarladim cok heyecan yaptim bi kacamak yapicaz ama sehir disina gidemeyiz ailem malum iste boyle :)
Oh ohh canim sen baya hazirlanmissin cokda iyi yapmissin sunun surasinda 8gun kalmis 1 hafta yani :) anladim canim yinede basbasa kalin sessizce kafanizi dinleyin :)

Anladim canim o geldiginde 4bucuk 5 ay kadar gorusmemis olucaksinizz Allahimm cok zorr kuzum benmi sansliyim anlamadim benimkide 2bucuk saat uzagimda bi bilsem nasil gidicegini 1 mayis tatilimde olursa insalllah kiz harbiden bravo size
Bence sen cok sanslisin canin bizim aramiz cok uzak inan ben kayserideyim o artvinde 18 saat suruyo otobusle ucak desen artvinden yok trabzona gideceksin o yol 5 saat zaten filan cok uzak sen yakinligini degerlendir ben olsam imkan olsa hemen sabah ilk otobusle giderdim ya :KK43:

X