2014 Yarenleri! :)

Nasılsın canım:) günlerii iyice azaltmışsınız çok şükür:)
Yaa giremedim epey yaa evet kuzum 65 kaldı nasipse bitiriyor inşallah sizin de bitti bitecek galiba dimi :KK66: alışmaya çalışıyorum kuzum ayrılığa onsuzluga ama daha alışmış moddatim galiba özlüyorum ama alışmaya başlamak zorundayım :/ sen nasılsın :)

sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum. allah nasip ederse 1 gün sonra askerim geliyor. ona ne süpriz yapabilirim diye araştırma yaparken internette çok güzel bierşey budum. askerlik sürecini anlatan bir kitap. karikatür tarzında bayıldım eminim sizlerde çok beyeneceksiniz. sizede bir fikir olsun istedim. linki gönderiyorum.

https://www.sevgilikitabi.com/kitap...-buyuk-asker-benim-askerdeki-sevgiliye-hediye

merhaba, yarenler nasılsınız iyisinizdir inşallah şöyle eskilee gittim ne çok paylaşmışız biz burada aynı dönem askere gidenlerle ortak ne çok şey yazdık güldük ağladık aman Allhım diyorum neler yazmışım ...yazmışız ne kadar gzüel tanımasakta birbirimzi tek ortak noktamızan bütün olduk el ele verdik ...hepinziizn yeri çok ayrı iyiki varsıız kızalr benim şafak 6 kaldı bitti çok şükür ..darısıı bekleyen diğer yarenlere sıkıntı oluyor özlem oluyor ama dua güç ve sabır la aşılıyor ..ben 4 aydır görmüyorum izin gelmedi dayandım iananın fazla kafaya takmayın .P.tesi günlerini iple çekiyordum myeni hafta başlsın diye çünkü 1 hafta gidiyordu ...hepinzizi çok seviyorum içimden geldi valla :)

merhaba, yarenler nasılsınız iyisinizdir inşallah şöyle eskilee gittim ne çok paylaşmışız biz burada aynı dönem askere gidenlerle ortak ne çok şey yazdık güldük ağladık aman Allhım diyorum neler yazmışım ...yazmışız ne kadar gzüel tanımasakta birbirimzi tek ortak noktamızan bütün olduk el ele verdik ...hepinziizn yeri çok ayrı iyiki varsıız kızalr benim şafak 6 kaldı bitti çok şükür ..darısıı bekleyen diğer yarenlere sıkıntı oluyor özlem oluyor ama dua güç ve sabır la aşılıyor ..ben 4 aydır görmüyorum izin gelmedi dayandım iananın fazla kafaya takmayın .P.tesi günlerini iple çekiyordum myeni hafta başlsın diye çünkü 1 hafta gidiyordu ...hepinzizi çok seviyorum içimden geldi valla :)
Allah bir daha ayırmasın güzelim, gözün aydın :) tezkereden sonra da güzel haberlerini bekliyoruz ona göre:KK15:biz de seni çok seviyoruz:KK68:

kızzzz:21:

bende öyleyim canım bu 2 gün çok çok güzeldii rüyamıydı diyorum kendi kendime :))))) senin sevcideğin tezkeresine baya az kalmıştıırr :)) Ay hadi bakalım kızz
18 günümüz kaldı işte yavrum ya çook şükürrr♥♥♥ Allah mutluluğunuzu daim etsin kuzucum

canıııım şimdiden gözüna aydın♥♥ ayy ben okurken heyecanlandımmmmm♥♥ Allah bir daha da ayrılık vermesin kuzum♥
canıım♥

Hadi gözün aydin canım ne diyeti kiz? Bende çalışıyorum kaynanam gelecek şimdi yanima :KK17:
aburcuburu bıraktım akşam 5 ten sonra yememeye karar verdim kuzum:21:

Kızlar Merhaba
Nasılsınızzz
Şafak 4 oldu bitti şükür darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah
Aminnn hepimiz bir gün şafak güneş diyeceğiz Allah nasip ederseEn Büyük TÜRKİYE

amin canım benimm :))) topiğin ilk 100 sayfasını okudum senin ilk günlerin ahh ah kız bizede nasip olur inşallaaahh :))))En Büyük TÜRKİYE

ara ara ben de okuyorum da canım nerden nereyee diyorummm, sabır ve dua kuzumm ben sizin gibiyken nice insan teskere aldı nişanlandı evlendi.. şimdi ben onların yerindeyim yani bir şekilde geçiyor Rabbim sabır versin hepimizeee o güzel günü nasip etsin♥

ara ara ben de okuyorum da canım nerden nereyee diyorummm, sabır ve dua kuzumm ben sizin gibiyken nice insan teskere aldı nişanlandı evlendi.. şimdi ben onların yerindeyim yani bir şekilde geçiyor Rabbim sabır versin hepimizeee o güzel günü nasip etsin♥
amin tatlım benim yaaa inşallahh kızz bende derim burda nasip bakalım :))

X