2014 Yarenleri! :)

cuma günü gidicek bende yolcu edicemde çok morelim bozulur şimdiden bozuldu bile 2 saat uzağımda Ankara polatlıya çıktı canım...

şansınız dönmüş demek ki bol bol sarıl sevdiceğine canım benim

cuma günü gidicek bende yolcu edicemde çok morelim bozulur şimdiden bozuldu bile 2 saat uzağımda Ankara polatlıya çıktı canım...

oooo süper tatlım Canın sıkıldıkça gidersin 2 saat nedir kiii Ankara deyince bu geldi aklıma Ankara Ankara güzel Ankara seni görmek ister her bahtı kara

oooo süper tatlım Canın sıkıldıkça gidersin 2 saat nedir kiii Ankara deyince bu geldi aklıma Ankara Ankara güzel Ankara seni görmek ister her bahtı kara
ahhahaha canım yaa morelim bozuktu güldürdün benii yahu ah bu ankaraa sevdiceğimide aldııı bee... 2 haftada olmazsa 3 haftada bir mutlaka giderim çarşı izinlerindede internet cafeye gider etrafında çok varmıştaa ::)))))))

öyle oldu heralde canım yaa :))) aklım başıma geldi o askere gidince.. daha bi sıkı sarılmaya başladım kokusuu üstüme sinmiş bidee bu askerlik çok zor kız
en zor sınavlardan biri bu balım. insan ayrı kalınca kıymetini daha çok anlıyor sevdiğinin. Allah başka ayrılık göstermesin

en zor sınavlardan biri bu balım. insan ayrı kalınca kıymetini daha çok anlıyor sevdiğinin. Allah başka ayrılık göstermesin
aah ahh öyle canım Aminnn askerliği bitsin bidaha ayırmam zaten yanımdann.. seni soramadım ben askerin iyidir umarım

aah ahh öyle canım Aminnn askerliği bitsin bidaha ayırmam zaten yanımdann.. seni soramadım ben askerin iyidir umarım
iyi canım biz de sabah tartıştık biraz ama şimdi aramız iyi çok şükür. onunda izne gelme durumu var babası ameliyat olacakta, tam tarihi belli değil şuan da onu bekliyorum. inşallah gelir biran önce de bahaneyle görürüm sevdiğimi

aranızı düzeltmenize sevindim canım.. hmm oda belli olur canım hem onu görürsünn hemde destek olursun askerine :)

bende kendimi zor tutuyorum sevdiceğim skypeye gelse,onu bekliyorum işte çok canım sıkıldı amaa kız yahu
ne güzel görürsün sevdiğini, beklemek bile güzel sonunda göreceksen:) siz yakınmışınız zaten kuzucum, fırsat buldukça gider görürsün askerini

ne güzel görürsün sevdiğini, beklemek bile güzel sonunda göreceksen:) siz yakınmışınız zaten kuzucum, fırsat buldukça gider görürsün askerini
görecekmiyim göremiycekmiyim orasını bende bilmiyorum canım evet canım giderim tabi yemekte götürürüm onaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…