2014 Yarenleri! :)

Kızlar merhabalar canım çok sıkkın beyfendi askerden geldiğinden beri çok kötüyüm bilmiyorum iyi olmam gerekirken hiç iyi değilim ben.
Geldiği gün havaalanında görüştük ertesi günde köye gittiler tüm aile bende haliyle çok kötü oldum. Pazar ya da pazartesi dönecek iş içinde oradalar yani.
Kavga edip duruyoruz zaten ben kaç gündür uyayamıyorum yemek bile yiyemiyorum çünkü geldi görüşemedik bile düşünsenize.
Sabah mesajlaşıyorduk en son 11 gibi mesaj attı ondan sonra bir şey yazdım cevap gelmedi şimdi de telefonu kapalı. Benimde aklıma tek bir şey geliyor biriyle beraber olduğu yani başka bir şey gelmiyor aklıma ya neden durduk yere telefon kapanırki. Bunu mesajda da açık açık yazdım zaten. Yani durum gitgide kötüleşiyor ben zaten kendimi iyi hissetmiyorum ortada bir sebep yokkende kötüydüm. Bana kendi kendine kuruntu yapıyorsun diyip duruyordu doğru aslına bakarsanız askerden geldiğinden bugüne kadar sadece görüşemedik diye benim moralim bozuktu bugünde telefon kapanınca ben daha da kötü olmaya başladım. Biri bana akıl versin ya çıkış yolu bulamıyorum gerçekten.
Askerliği zorlu mu geçti?

ohh miiiis, çok sevindim senin adına, ay evet hava harikaydıııı ben de dışardaydım bugün bütün günn:KK68::KK68:
Bahar en sevdiğim mevsimm:) kışın sıkıcı ruh halinden kurtuluyoruz sonunda. Günlerde hızlıca geçsin, yarenler sevdiklerine kavuşsun inşallah. Kimsecikler yok kuzum, bu güzel havada kendilerini dışarı attılar sanırım:confused::-)

Bahar en sevdiğim mevsimm:) kışın sıkıcı ruh halinden kurtuluyoruz sonunda. Günlerde hızlıca geçsin, yarenler sevdiklerine kavuşsun inşallah. Kimsecikler yok kuzum, bu güzel havada kendilerini dışarı attılar sanırım:confused::-)
olabilir canım ya inşallah iyilerdir hepsi:KK48: ayy evet yaa baharı severim ama bu baharı ekstra seviyorum askerimi bana getireceği içinnn:KK68::KK68::KK68::KK68: evett kış pis kış:KK48:

X