2014 Yarenleri! :)

iyi canım nasıl gitsin koşuşturmaca işte :) havalarda bi düzelmedi gitti ya dimi senin nasıl gidiyor şafakla ran nasıl ?
Aynen balım yaa geçen perşembe kar yağdı burayaaaaa.. Isınsın artıkkkkk yaa.. Şafak iyi gidiyo kuşummm saat 12 ye yaklaştığına göre 188 kaldı:) yarıladık sayılır şükür:)

hımm.. vardır elbet bi derdi canım sıkmadan öğrenmeye çalış.. Yani belki gideceğini düşünüyordur şimdiden morali bozuluyordur olamazmı..

Aynen balım yaa geçen perşembe kar yağdı burayaaaaa.. Isınsın artıkkkkk yaa.. Şafak iyi gidiyo kuşummm saat 12 ye yaklaştığına göre 188 kaldı:) yarıladık sayılır şükür:)
oo vay anasnı ya :)) suraya bak yarılamışsınız hele helee ayy evet he gidi alaşehirr ne günlerdi be yine tuhaf oldum valla buraya kar yagmasada kac gndur kar soğuğu vardı

hımm.. vardır elbet bi derdi canım sıkmadan öğrenmeye çalış.. Yani belki gideceğini düşünüyordur şimdiden morali bozuluyordur olamazmı..
tabi öğrenmeye çalışırım canımda insan o kdar özlediği kişiyi hemen görüp hasretini gidermek istemezmi...tuhaflaştı.. arkadaşımda bişiler saklıyo bence dedi yok ya ona güvenim sonsuz dedim ama üzüldüm yani.. yarın görücez davranışlarından ..

oo vay anasnı ya :)) suraya bak yarılamışsınız hele helee ayy evet he gidi alaşehirr ne günlerdi be yine tuhaf oldum valla buraya kar yagmasada kac gndur kar soğuğu vardı
Hiç unutmam ev kirası gibi şafağın var demiştin sen banaaaaaaa:) bak yarıladık şimdi kuzummm.. 1 hafta snra çoğu gitti azı kaldı demeye başlıycam allahın izniyleeee:) geçiyo zaman beeee:)

kızlarrr ben çıkıyorumm hepinize iyi gecelerrrr yarın için bol şans dileyin banaaa :)

Hiç unutmam ev kirası gibi şafağın var demiştin sen banaaaaaaa:) bak yarıladık şimdi kuzummm.. 1 hafta snra çoğu gitti azı kaldı demeye başlıycam allahın izniyleeee:) geçiyo zaman beeee:)
yaaa unutmamışşıın :) ama ben esprik olsun diye demiştim denizlilimm yeni giden herkese diyorlar ya neyse çok sevindim hep beraber burda senin doğan güneşini kutlyacgız inşallah:)

aynen cam yan yana gelğinizde daha belli olur hersey.sıkma canını sen rahat tut içini neyi saklıyor oalbilir ki çocuk bir aydır asker..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…