2014 Yarenleri! :)

canım öncelikle gözün aydın teskere dimi :)
inşallah Allah bizede nasip eder .
canım kötü düşünmeni istemiyorum ama insan neden o kadar
uzak kaldığı hasretlik çektiği biriyle görüşmeden giderki ??
tlfnu kapalı demişsin şarjı bitmiştir vs mutlaka geçerli nedeni vardır .

Ne güzel olur canim yaa

iyiyim kuzum askerinden haber aldın mı ?

çok şükür kuzum sen nasılsınn?
aldım canım 1 saat öncede morelim bozuldu.. evine varmış bende bugün o kadar hevesle kekler börekler yaptım dedim ona yarın hemen kavuşuyoruz dimi.. oda daha kesin değil nasıl değil ya dedim, oda çok yorgunum yarın full yatabilirim dedi öyle işte ya sinirim bozuldu.

geldi ya görüşürsünüz kuzum o kolay:) bozma moralini uyuyup dinlenmeye çok ihtiyaçları var

geldi ya görüşürsünüz kuzum o kolay:) bozma moralini uyuyup dinlenmeye çok ihtiyaçları var
var canımda bende heveslene heveslene soruyorum bak canım o kadar hazırlık yaptım yanında olıyım sen hiç yorma kendini dedim o kadar.. oda sadece bunu dedi yani bide canım kendi cafeleri var oraya gitti skypeye gelirim dedi 2 saattir ne aradı ne mesaj attı sinirimi bozdu geldiği andan itibaren vaktimizi değerlendirmek istiyodum ben

haklısın kuzum kısıtlı zaman, insan her anı değerlendirmek istiyor. ailesiyle ilgili bi sorun mu çıktı acaba? normalde de kısa cevaplar mı verir böyle?

Rabbim hayırlısıyla kavuşmak nasip etsin de gerisi kolay allahın ıznıyle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…