2014 Yarenleri! :)

Aynen canımm :rolleyes::rolleyes: Gerçek diyelimm gerçekk :) seninde mehtap 2 :KK36::KK36:

Onuda öyle kabul edicen ozaman canım:KK51: fazla takılmıcan.. Sevdiceğinde durumu biliyor boşver oluruna bırak elbet seni sevecektir:KK36:
Off canimm off zaman gecmek bilmiyorr :KK43:( bugun yemin edicek orada son gunu.. Artik cumartesi gelsinnn isyan edicem az kaldii

nasılsın canım :)) bayadır görüşmedik :))
iyiyim tatlim cok sukuurr.. Evet aynen baya oldu gorusmeyeli sen nasil naptin :) bende safak dusmece bugun askerkm yemin edicek yarin yolcu cumartesi sabahi biz kavusucazda bi zaman hizli gecseee .. Aah ahh bu ozlem ne zor

iyiyim tatlim cok sukuurr.. Evet aynen baya oldu gorusmeyeli sen nasil naptin :) bende safak dusmece bugun askerkm yemin edicek yarin yolcu cumartesi sabahi biz kavusucazda bi zaman hizli gecseee .. Aah ahh bu ozlem ne zor

iyiyim çok şükür tatlımm ben de şafak attırmaya devam başka işimiz mi var :KK53: ahh şu kavuşmalar bayılıyorummm inşallah canım benim çok güzel geçsin izniniz :KK68: dağıtıma da şimdi mi çıkacaksınız tatlımm

iyiyim çok şükür tatlımm ben de şafak attırmaya devam başka işimiz mi var :KK53: ahh şu kavuşmalar bayılıyorummm inşallah canım benim çok güzel geçsin izniniz :KK68: dağıtıma da şimdi mi çıkacaksınız tatlımm
İnsallah canimm hem heyacann hemde sabirsizlaniyorumm .. :)) canim iste bu izinden sonra ustaliga gidicem 2saat uzagimda orasi zaten ayri bi mutluluk :))

İnsallah canimm hem heyacann hemde sabirsizlaniyorumm .. :)) canim iste bu izinden sonra ustaliga gidicem 2saat uzagimda orasi zaten ayri bi mutluluk :))

evet son günler mehtap sıkıştırır :))) ne güzel canımm yakında olması hep ayrı bi nimet bence, bizim aramızda 1400 km git gidebilirsen :KK43:

evet son günler mehtap sıkıştırır :))) ne güzel canımm yakında olması hep ayrı bi nimet bence, bizim aramızda 1400 km git gidebilirsen :KK43:
Evet canimda kalpler bir olduktan sonra mesafelerin hicbir onemi yok :) belki bi sans bi tesaduf gidersin :)

gitmeme hiçbir şekilde izin yok canım sınırda olduğu için.. ama ne yapalım kısmet böyleymiş :)) bir de 100 den düşsek iyiydi :))
Dogrudur canim bende yemin torenine gidemedim bana cok uzak cunku.. Hayirlisi buymus tatlim onlar rahat olsunlarda.. Safaginiz kac bu arada :)

Aynen canim ya oda uyuyamaz bu aksam :)) geldiginde bi kac gun buralari habersiz birakicam ama geldigimde anlatirim :))

Olsun canım habersiz bırak nolacak :) Sevdiceğinle vakit geçir bol bol:) kaç gün izin yapacak peki canım?

gitmeme hiçbir şekilde izin yok canım sınırda olduğu için.. ama ne yapalım kısmet böyleymiş :)) bir de 100 den düşsek iyiydi :))

şiiiiiii yeşooooo:KK8::KK8:

Olsun canım habersiz bırak nolacak :) Sevdiceğinle vakit geçir bol bol:) kaç gün izin yapacak peki canım?

şiiiiiii yeşooooo:KK8::KK8:

enemmm yakalandık mı :KK53: şiiii füfüüüüüüü :oops:

Bizim safagimiz cok yaa :KK43:( 343..

bizim de çoktu canımm 364 dedik başladık çok şükür Rabbim bugünleri nasip etti darısı size inşallah kuzucummmmm :))

X