2014 Yarenleri! :)

aaa bunları bilmediğim için öyle demiştim tatlım.. Konu baya derinmiş.. Annesi ne böyle sanki düşmanı mı çocuğu tehdit falan Babası ne diyor bu konuda peki? Hep annemi baskın böyle?

Günaydııınnn topiğin güzel kızçeleriiiii :) Sabah şerifleriniz hayırlıııı olsun :) Mutlu haftalarrrrr :)

İyidir canım koşturuyoruz işte yetiştirmeye çalışıyoruz çoğu şeyi kendim yaptığım için evde geçiyor genelde vaktim. Tabi formasyon dersleri ve stajı da ekle bu koşturmacaya
Sen nasılsın ne yapıyorsun?

bende bugün sandım kızçem ya :) keşke bugün olaydı nolurdu sanki :)
Sormaaaa yaaa üffffff Heyecanlıyım

Sağ ol Geçmiyor zaten yarın aksilik çıkmaz inşallah

bebeğimmm hoşbuldum kuzum nasılsın görüşmeyeli çıkış tarihiniz belli oldumu kuzumm

Offff tatlı koşuşturma güzeldir ama yaa :) birde sana sormak gerek demi kuzum :) hem hamarat kızçe neleri kendin yapıyon bakemm :))) bende napiiiim günleri artık bitirmeye çalışmaca :) Ayağını iyi sürttün demi bizde gelelim arkandan :)

Sormaaaa yaaa üffffff Heyecanlıyım

Sağ ol Geçmiyor zaten yarın aksilik çıkmaz inşallah

Çıkmaz çıkmazzz Allah'ın izniyle canım :) Ne kadar izin kullanacak:)

bebeğimmm hoşbuldum kuzum nasılsın görüşmeyeli çıkış tarihiniz belli oldumu kuzumm

kuzumm bugun belli oldu sonundaaa geçen hafta komutanı hafta ortasından izin aldığı için bugün öğrenebildik:) tahminlerimiz üzere 21 Nisan'da sevdicek burada nasipse:)

Hadi bakalımm kuzumm Allahım tez zamanda kavuştursun bizden 3 gün sonra çıkış yapıyorsunuzz ay hemen geçsin zamannnn oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeee

Hadi bakalımm kuzumm Allahım tez zamanda kavuştursun bizden 3 gün sonra çıkış yapıyorsunuzz ay hemen geçsin zamannnn oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeee

aynen kuzum Rabbim kazasız belasız kavuştursun :) Zaman şuan yavaş geçiyor bana :) Doktorr gel bana bul bi çareee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…