2014 Yarenleri! :)

Gideceği yere kadar gider kuzum o adım atmazsa benım atmaya nıyetım yok bir değil iki değil sonuçta atakanı nişan yapmam düğün yapmam kendın yap vs. gibi tehdıt bile etmiş . Tabi bu sorunlar yüzünden de sinirliyim

aaa bunları bilmediğim için öyle demiştim tatlım.. Konu baya derinmiş.. Annesi ne böyle sanki düşmanı mı çocuğu tehdit falan :KK43: Babası ne diyor bu konuda peki? Hep annemi baskın böyle?

Günaydııınnn topiğin güzel kızçeleriiiii :) Sabah şerifleriniz hayırlıııı olsun :) Mutlu haftalarrrrr :)

Utanma utanma geliiiinn :) iyilik tatlım sen nasılsın bakalım :) hazırlık ne durumda :)

Gözün aydın canım :) Bugün geçmez şimdik sana :)

Efuuuuu :) şafakdaşş hoşgeldinn :) bizim yerimize de yaptın mı tatili ohhh :)

İyidir canım koşturuyoruz işte yetiştirmeye çalışıyoruz çoğu şeyi kendim yaptığım için evde geçiyor genelde vaktim. Tabi formasyon dersleri ve stajı da ekle bu koşturmacaya :KK70:
Sen nasılsın ne yapıyorsun?

bende bugün sandım kızçem ya :) keşke bugün olaydı nolurdu sanki :)
Sormaaaa yaaa üffffff :KK17::KK17: Heyecanlıyım :KK54:

Utanma utanma geliiiinn :) iyilik tatlım sen nasılsın bakalım :) hazırlık ne durumda :)

Sağ ol :KK22: Geçmiyor zaten yarın aksilik çıkmaz inşallah :oops:

bebeğimmm hoşbuldum kuzum nasılsın görüşmeyeli çıkış tarihiniz belli oldumu kuzumm:KK19:

İyidir canım koşturuyoruz işte yetiştirmeye çalışıyoruz çoğu şeyi kendim yaptığım için evde geçiyor genelde vaktim. Tabi formasyon dersleri ve stajı da ekle bu koşturmacaya :KK70:
Sen nasılsın ne yapıyorsun?

Offff tatlı koşuşturma güzeldir ama yaa :) birde sana sormak gerek demi kuzum :) hem hamarat kızçe neleri kendin yapıyon bakemm :))) bende napiiiim günleri artık bitirmeye çalışmaca :) Ayağını iyi sürttün demi bizde gelelim arkandan :)

Sormaaaa yaaa üffffff :KK17::KK17: Heyecanlıyım :KK54:

Sağ ol :KK22: Geçmiyor zaten yarın aksilik çıkmaz inşallah :oops:

Çıkmaz çıkmazzz Allah'ın izniyle canım :) Ne kadar izin kullanacak:)

bebeğimmm hoşbuldum kuzum nasılsın görüşmeyeli çıkış tarihiniz belli oldumu kuzumm:KK19:

kuzumm bugun belli oldu sonundaaa :-) geçen hafta komutanı hafta ortasından izin aldığı için bugün öğrenebildik:) tahminlerimiz üzere 21 Nisan'da sevdicek burada nasipse:)

Offff tatlı koşuşturma güzeldir ama yaa :) birde sana sormak gerek demi kuzum :) hem hamarat kızçe neleri kendin yapıyon bakemm :))) bende napiiiim günleri artık bitirmeye çalışmaca :) Ayağını iyi sürttün demi bizde gelelim arkandan :)

Çıkmaz çıkmazzz Allah'ın izniyle canım :) Ne kadar izin kullanacak:)

kuzumm bugun belli oldu sonundaaa :-) geçen hafta komutanı hafta ortasından izin aldığı için bugün öğrenebildik:) tahminlerimiz üzere 21 Nisan'da sevdicek burada nasipse:)
Hadi bakalımm kuzumm Allahım tez zamanda kavuştursun bizden 3 gün sonra çıkış yapıyorsunuzz ay hemen geçsin zamannnn oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeee:rolleyes:

Hadi bakalımm kuzumm Allahım tez zamanda kavuştursun bizden 3 gün sonra çıkış yapıyorsunuzz ay hemen geçsin zamannnn oynatmaya az kaldı doktorum nerdeeee:rolleyes:

aynen kuzum Rabbim kazasız belasız kavuştursun :) Zaman şuan yavaş geçiyor bana :) Doktorr gel bana bul bi çareee :p

X