2014 Yarenleri! :)

Aynen canim cok sukur bileti hallettik :)) sen naptin canisi
Ben kötüyüm o da çok kotu canım çok sıkkın ağlama krizleri malum :) o da öyleymiş simdi aradı sesini duymak istiyorum dedi açtım duydu kapattık öyle ya çok sevindim hallolmadina kuzum :) birde gorsen çok Güzel olur şükür ki yakınında :)

Canim nasil kotusunn ikinizde yapmayin boyle baristiniz dimii.. Bende cok seviniyorum canim dualarim kabul oldukca :) basarabilirmiyim oraya gitmeyi bakalim ..

biz de mesajlaştık biraz şimdi sarja takcakmış biz de mola verdik, arar inşallah kuzum hemencecik seni
arasın yahu salak salak sırıdıyorum konuşurken :))) oyalanayım derken nisan son haftasına verilecek ödevleri şimdiden yaptım da teslim ettim başka napıyım diye düşünüyorum :)) mola kısa sürer canım hemen özler yazar

inşallah canım, ay öyle oluyor insan yaaa her şeyini ona göre ayarlıyorsun

inşallah canım, ay öyle oluyor insan yaaa her şeyini ona göre ayarlıyorsun
aynen canımm o geldiğinde herşeyim hallolmuş bi şekildee istiyorum :))) alışverişimide yapıcam daha bana tavsiyelerin varmı tatlım askere çok lazım olan bir eşya gibisine.. :)) sen yinede tecrübelisin sana bir danışayım dedim

valla canım genel olarak kişisel bakım ürünleri sık kullanılıyor parfümdür deodoranttır traş bıçağıdır vs vs onun dışında krem de kullanıyorlar ama yine de sen askerine sor belki almıştır veya daha öncelikli istekleri vardıır ben dediğim gibi kişisel bakım ürünlerinden oluşan bir set almıştım onun dışında ihtiyaç olmuyor zaten pek demişti ama belki her yer başkadır yine de bir şey diyememm

tamam canım benim yinede çok sağool :)

Canim nasil kotusunn ikinizde yapmayin boyle baristiniz dimii.. Bende cok seviniyorum canim dualarim kabul oldukca :) basarabilirmiyim oraya gitmeyi bakalim ..
Barismadik barismayacagiz da artik çocuk gibi bahaneler uretmiycem yada umutlara kapilmiycam zaten sonumuz yokmuş ben kürek çekmeye çalışmışım hepsi bu gelirsin kuzum polatlı ankaraya 40 dk uzaklıkta sen trenle gelirsen direk polatlı da inersin hatta çık Güzel olur küçük bir yermiş zaten gelecek yer yokmuş ankara merkeze gelmeleri de ya
sak bu arada ona göre ayarla kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…