2014 Yarenleri! :)

Ebet minnoşummm sende bizdensiiiiinnnn:p

Füsunummm çok az kaldı şafağın doğan güneş olmasına dimiiiii:))) bak şimdiden söylüyom bizi terkedip gitmek yok tamammııııı?

Ilk yardım eğitimi aldım bu devletin zorunlu kıldığı Eğitimden Hariç kuzum ondan didim sizdenim diye :-))

Kuzum şuan şafak atmıyorum yol izni kaldırılmış olabilr çünküm :KK43:(( yarın nasipse listeler asılacak yarın belli olacak terhis zamanımız:)

Bizim sektör metale Dayalı üretim olduğundan kuzu mecbur aldık biz o eğitimi :) bu soma olayları tetikledi ya zaten ama her sene aldığımız eğitim kadar yoğun olmasada anlatılan şeyler :) kuzu birde ilk yardımda vardı içinde size de verdiler mi balım?

Biraz bahane gibi geldi tatlım alınma ama :KK43: çünkü mutlaka sevdiceğinde söylemiştir Dakika'sı yok anne diye bunu bile bile niye böyle yapıyor anlamadım kuzu sen bile çözemedin ben hiç anlamam galiba :-) inat etme derim Büyüklük sende Kalsın yarın öbür gün lafını eder gibime geldi bana canım :KK43:
Ee kuzum böyle insan yarın öbür gün pek çok şeyi bahane edip laf edecek. Yemın törenine gidemedim ben ameliyattan çıkalı 2 gün olmuştun yemın töreni zamanı onun bile lafını yaptı düşün yani

Ee kuzum böyle insan yarın öbür gün pek çok şeyi bahane edip laf edecek. Yemın törenine gidemedim ben ameliyattan çıkalı 2 gün olmuştun yemın töreni zamanı onun bile lafını yaptı düşün yani

Yani orası muhakkak anlattıklarına göre :KK43: Sevdiceğin bu durumun farkında mi peki? Hem Ciddi olamazsın o_O yuhhh diyorum kusura bakmazsan :// bu arada Geçmiş olsun kuzum :KK43: ne ameliyatı olmuştun peki? Hem geçmiş olsın diye aradı mı?

Yani orası muhakkak anlattıklarına göre :KK43: Sevdiceğin bu durumun farkında mi peki? Hem Ciddi olamazsın o_O yuhhh diyorum kusura bakmazsan :// bu arada Geçmiş olsun kuzum :KK43: ne ameliyatı olmuştun peki? Hem geçmiş olsın diye aradı mı?
Çok sağol canım kasık fıtığıydı. Evet aradı geçmiş olsuna da geldi . Ama daha sonrasında bu buyuttu yemın töreninden sonra evlerıne gittim hoşgeldine . Buraya gelen manisaya niye gelemedı diye aklına girmeye çalıştı halbuki ben oraya ne ağrılarla zar zor gitmiştim

X