2014 Yarenleri! :)

wallah hic fena olmaz :) gerci smra can der kmlerle.konusyon sen ckmyn whatsaptn die .d
HHaahaa aynen kuzumm benimki de sorar durur artık :) gelinler kulubu die bi grup vardı face de orda yapmıştık ama millet azıttı orda tabi 5 dk içinde bin küsür mesaj oluyordu çıktıydım bende

Birazdan geliyorum kuzuuu :)) gelir gelir huzurcuk çeyiz yapıyor ondan unuttu bizi kuzu

Hadi bakalım unutma bizi başka topiklere gidince kuzuu :) nasıl geçti eğitim:)

Tuçiiiiii
Eğitim iyiydi bitanemmm:) verimli geçtiii:) 2016 da tüm kurumlarda zorunlu olucakmış iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler:) olmalıda zaten bebeğimmm:)

anladim kuzum binevi babanda hakli ama temmuzda gelcekse o zaman isteme olmasi mantkli olur ztn gelmesine pek bse kalmaz babani ikna edersen eger ki iste bulunur ya ALLAH buyuk
Günaydın canim yok kabul etmez ki babam ya askerden gelip is bulmadan vermez

Evlerine gittin mi kuzu bu askerlik süresince yüz yüze konuştun mu daha etkili olur sanki hani görmedim bilmem ne unuttum deme şansı olmaz kuzum bilemedim sabır et askerin gelene kadar
Canım bende onda olan inadın 2 katı var malesef. Bir yanım git diyor bir yanım gitme. Dün atakana kendı telefonundan arasın açarım demiş bende dakikam yok dedim geçtim ne demek kendı telefonundan arasın madem konuşmak istiyorsun sen ara ileride nasıl olur aramız hiç bilmiyorum :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…