2014 Yarenleri! :)

yarın göndersemde pazartesiye kalır canım o yüzden pazartesi göndercem çarşamba elinde olur.. bende son paramla göndercem
olur o.tesiyi bekle kuzum:) kz mng kargo icn sordm 20 falan da alyrlar agrliktn 1 kilo 20 tl ptt daha uygun ama mng hemen gnderyr orasi guzel

olur o.tesiyi bekle kuzum:) kz mng kargo icn sordm 20 falan da alyrlar agrliktn 1 kilo 20 tl ptt daha uygun ama mng hemen gnderyr orasi guzel
canım pttde iki gün sürüyor çok değil ama mesafeye göre değişir mi bilmiyorum. Zaten bozulacak şeyler olmayacak geç gitse de olur

saka kz saka ay dusunsene nikahimz olyor ay ne gzl kz INSALLAH hayrlsyla o gunleride gorruz evlndktn snra heo yanmzdalar artk hayrlsyla:)
hayırlısıyla olcak kuzum inşallahhh

aynen canım valla tam üstüne bastın.. hayali o kadar güzel ki olmayacak mı acaba diyorum bazen

olcka olcakkkk kaçarı yokkk

Amin kuzularrr Sözümüz oldugunda evden çıktıgında birbirimize ilk dediğimiz şey nasıl yani biz şimdi sözlendik mii oldu Hayaldi gerçek oldu yaptık olduu gibi bişey
ben sozluyum kuzum darisi size olsun hemncicik nikah icin oyle derim artk ben oldu yaptik yihuuu die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…