2014 Yarenleri! :)

Bende isteyim balim

Kolay gelsin kuzu yaaa şuan mola verdim kendime :)) sen ama erkencisindir ohh miss :))

Yoo kuzum :))) Ben mektup gönderdim ama burada paylaşmadım yanlış hatırlamıyorsam :)))

Allah Allah kafa gidik oldu benim Hahahaha yok tstlım paylaşmadın:)) aldı mı askerin mektubunu:))

oyy ki ne oy kuzumm

inşallah bebeğimm

çok şükür iyiyim kuzumm sen nasılsın?

Bende iyiyim çok şükür kuzum napiiim şuan moladayım Napiyon :)

• Kuzular nasılsınız özledim sizleri
hoşgeldin kuzumm, iyi diyelim iyi olsun canım benim nasılsın?

televizyon izliyorum tatlım çayımda yanımda keyif yapıyorum:)

da cikacam bebegim sen kaçta cikacaksin

onu bilemem canım doğrudur yasayan bilir ancak. askerlikte mantık arama derler hep boşa değil.. çekememezliktend,ir başka niye kotu davransınlar :/
o yüzdendir kuşum, alt devre gelince rahat ederiz umarım :)

Aynen canim onlar gelince birazda olsa rahatlar hatta teli sokabilirsiniz belkide he :)
inşallahh:) pazar günü çarşıya çıkacak inşallah internetten konuşmayı düşünüyoruz onun heyecanı var şimdi içimde

öyle kuzucuğum nasılsın bakalı nasıl gidiyor?
İyi olmaya calisiyoruz canim benimki taa sabah5ten beri aramadi bu saatten sonrada arayamaz gibi oyle iste .. 10nisanda yemin tirenleri var simdiden calismaya baslamislar..

o yüzdendir kuşum, alt devre gelince rahat ederiz umarım :)

inşallahh:) pazar günü çarşıya çıkacak inşallah internetten konuşmayı düşünüyoruz onun heyecanı var şimdi içimde
kaç tertipsiniz siz kuzucuğum? 4 mü 1 mi ? 4 lerin geldi çünkü alt devresi. İnsan hemen gelsin istiyor biliyorum o durumu :) ama telefon konusunda çok dikkat et. bi kere affedilir oda komutana bağlı ama ikinciye acımazlar Özeliikle de üst devrelere dikkat derim bu konuda telefon avına cıkıyorr allahsızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…