2014 Yarenleri! :)

Bende isteyim balim :KK43:

Kolay gelsin kuzu yaaa :KK43: şuan mola verdim kendime :)) sen ama erkencisindir ohh miss :))

Yoo kuzum :))) Ben mektup gönderdim ama burada paylaşmadım yanlış hatırlamıyorsam :)))

Allah Allah kafa gidik oldu benim Hahahaha :-) yok tstlım paylaşmadın:)) aldı mı askerin mektubunu:))

oyy ki ne oy kuzumm:KK14:

inşallah bebeğimm:KK68:

çok şükür iyiyim kuzumm sen nasılsın?

Bende iyiyim çok şükür kuzum napiiim şuan moladayım Napiyon :)

• Kuzular nasılsınız özledim sizleri
hoşgeldin kuzumm, iyi diyelim iyi olsun canım benim nasılsın?

Kolay gelsin kuzu yaaa :KK43: şuan mola verdim kendime :)) sen ama erkencisindir ohh miss :))

Allah Allah kafa gidik oldu benim Hahahaha :-) yok tstlım paylaşmadın:)) aldı mı askerin mektubunu:))

televizyon izliyorum tatlım çayımda yanımda keyif yapıyorum:)

da cikacam bebegim sen kaçta cikacaksin

onu bilemem canım doğrudur yasayan bilir ancak. askerlikte mantık arama derler hep boşa değil.. çekememezliktend,ir başka niye kotu davransınlar :/
o yüzdendir kuşum, alt devre gelince rahat ederiz umarım :)

Aynen canim onlar gelince birazda olsa rahatlar hatta teli sokabilirsiniz belkide he :)
inşallahh:) pazar günü çarşıya çıkacak inşallah internetten konuşmayı düşünüyoruz onun heyecanı var şimdi içimde:oops:

o yüzdendir kuşum, alt devre gelince rahat ederiz umarım :)

inşallahh:) pazar günü çarşıya çıkacak inşallah internetten konuşmayı düşünüyoruz onun heyecanı var şimdi içimde:oops:
kaç tertipsiniz siz kuzucuğum? 4 mü 1 mi ? 4 lerin geldi çünkü alt devresi. İnsan hemen gelsin istiyor biliyorum o durumu :) ama telefon konusunda çok dikkat et. bi kere affedilir oda komutana bağlı ama ikinciye acımazlar Özeliikle de üst devrelere dikkat derim bu konuda telefon avına cıkıyorr allahsızlar :KK48:

X