2014 Yarenleri! :)

Umarım dediğin gibi olur canım koca kafalı az kalır benimkine

derler di askere gitmeyen adamla çıkmayın kızlar diye ama ben ne yaptım dinlemedim al sana büyük sözü dinlemezsen böyle olur

Dün aradı şükür hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor birde Allah'ım yaa

kız bunda vardı askere gitti hepten kaybettim garibi bide geçen bana diyoooo varyaaaa sen ne hale koydun beni diye adam manyak anacım

yok canım dahada neler yapmazzz seni burda böyle koyupta

Valla arada geliyorlar bana bende düşünüyorum

İnşallah canım aminnnn. Biz izne yaklaştık sanırım ondan kafayı yedi çocuk iyice paranoyak oldu bir de

kiz kut seviyor demek cocuk ona ne bagliyon
Niye küt seviyor sevmesin bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

İyi en azından aramasına sevindim ne zaman geliyor seninki izine artık gelsin yani yeter sana çektirdiği bu eziyet gelsinde biraz sen çektir ona bugün daha bi asabiyim Ya Rabbim noluyor bana

İyi en azından aramasına sevindim ne zaman geliyor seninki izine artık gelsin yani yeter sana çektirdiği bu eziyet gelsinde biraz sen çektir ona bugün daha bi asabiyim Ya Rabbim noluyor bana

Ayın 9unda hayırlısıyla burda Gün sayıyorum dün dedi zaman geçmiyor yaklaştıkça aynen varya geçmiyor zaman

daha erken gelmeyecek miydi ben öyle hatırlıyorum sanki nisan başı demiştin sanki sen ben mi yanlış hatırlıyorum

Doğru canım erken gelecekti ama atışlara gittiler geldikten 1 hafta sonra buraya gelebilecek direkt izin vermemişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…