2014 Yarenleri! :)

index.php
565.gif

Cankuşummmm, salvommmm, aysunummmmm noldu kızlar yaa:KK43: Askerde ne yidirip içiriyolarsa yan etki yapıyo bunlarda sanırım.. Beyinleri sulanmış ayolll:confused: İnşallah en kısa sürede yoluna girer herşeyyy.. Bu koca kafalı askerlerimizin akılları başlarına geliirrrr:63: Gıcık şeylerrr nolcakkkk:KK34:
Umarım dediğin gibi olur canım koca kafalı az kalır benimkine :KK43:

derler di askere gitmeyen adamla çıkmayın kızlar diye ama ben ne yaptım dinlemedim al sana büyük sözü dinlemezsen böyle olur :KK64::KK34::KK34:

Dün aradı şükür hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor birde Allah'ım yaa :KK24:

kız bunda vardı askere gitti hepten kaybettim garibi :KK70: bide geçen bana diyoooo varyaaaa sen ne hale koydun beni diye :KK70: adam manyak anacım :KK70:

yok canım dahada neler :KK43: yapmazzz seni burda böyle koyupta :KK43:

Valla arada geliyorlar bana bende düşünüyorum :KK23:

Cankuşummmm, salvommmm, aysunummmmm noldu kızlar yaa:KK43: Askerde ne yidirip içiriyolarsa yan etki yapıyo bunlarda sanırım.. Beyinleri sulanmış ayolll:confused: İnşallah en kısa sürede yoluna girer herşeyyy.. Bu koca kafalı askerlerimizin akılları başlarına geliirrrr:63: Gıcık şeylerrr nolcakkkk:KK34:
İnşallah canım aminnnn. Biz izne yaklaştık sanırım ondan kafayı yedi çocuk iyice paranoyak oldu bir de :KK53:

kiz kut seviyor demek cocuk ona ne bagliyon
Niye küt seviyor sevmesin bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK62:

Dün aradı şükür hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor birde Allah'ım yaa :KK24:

Valla arada geliyorlar bana bende düşünüyorum :KK23:

İnşallah canım aminnnn. Biz izne yaklaştık sanırım ondan kafayı yedi çocuk iyice paranoyak oldu bir de :KK53:

Niye küt seviyor sevmesin bananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK62:
İyi en azından aramasına sevindim ne zaman geliyor seninki izine artık gelsin yani yeter sana çektirdiği bu eziyet gelsinde biraz sen çektir ona bugün daha bi asabiyim Ya Rabbim noluyor bana :KK23:

İyi en azından aramasına sevindim ne zaman geliyor seninki izine artık gelsin yani yeter sana çektirdiği bu eziyet gelsinde biraz sen çektir ona bugün daha bi asabiyim Ya Rabbim noluyor bana :KK23:

Ayın 9unda hayırlısıyla burda En Büyük TÜRKİYE Gün sayıyorum dün dedi zaman geçmiyor yaklaştıkça aynen varya geçmiyor zaman :KK61:

daha erken gelmeyecek miydi ben öyle hatırlıyorum sanki nisan başı demiştin sanki sen ben mi yanlış hatırlıyorum

Doğru canım erken gelecekti ama atışlara gittiler geldikten 1 hafta sonra buraya gelebilecek direkt izin vermemişler

X