2014 Yarenleri! :)

umduğumdan daha zormuş ben azaldıkça acısıda hafifler diye düşünürken günden güne bitiyorum :KK43:
inşallah biran evvel biter bu eziyet o kadar doluyum kii şuan ağlayarak yazıyorum :KK43:
nlur dualarında bizide unutma. . 118 canımmm benimmm
ilk kez ondan bu kadar uzak kaldım dayanılmaz oldu hasreti .
Canımiçiiiiii rabbim dayanma gücü versin sabır selamet versin inşaallahhh:KK43: Bak çok az kalmış.. Allahın izniyle 118 gün snra herşey geride kalıcakkkk.. Biliyorm tahammül gücün kalmamıştır ama az daha sık dişini bitanemmmmmm:KK43: Güzel günlerinizi aklına getir hep.. Sakın unutma bu günler geçici heppp.. Geçip gidicekkkk..

10 dakikada bir bakıyorum bebeğim takipteyim :KK53: sen naptın canım benim yoktun dün falan nasılsın
İyiyim allaha şükür canımıniçiiiii.. Çalıştım bütün gün çıkıştada kuaföre gittim saçlarımı kestirdim azcıkkkk:p Ohhh rahatladmmm aşırı uzamıştı çnküüüü:oops: Sen nasılsııın? Nasıl gidiyo işlerinnn?
damlammmm boncuk gözümmm:KK19:

İyiyim allaha şükür canımıniçiiiii.. Çalıştım bütün gün çıkıştada kuaföre gittim saçlarımı kestirdim azcıkkkk:p Ohhh rahatladmmm aşırı uzamıştı çnküüüü:oops: Sen nasılsııın? Nasıl gidiyo işlerinnn?

damlammmm boncuk gözümmm:KK19:
uzun saç severim kız ben :KK49: bende iyi canım ne olsun işte idare ediyom :KK60:

Canımiçiiiiii rabbim dayanma gücü versin sabır selamet versin inşaallahhh:KK43: Bak çok az kalmış.. Allahın izniyle 118 gün snra herşey geride kalıcakkkk.. Biliyorm tahammül gücün kalmamıştır ama az daha sık dişini bitanemmmmmm:KK43: Güzel günlerinizi aklına getir hep.. Sakın unutma bu günler geçici heppp.. Geçip gidicekkkk..
inşallah kiii biliyorummm geçicek ve gelecek o ama o zamana kadar ben ne halde olurum bilemiyorum :KK43:
canımmm beniimmmm desteğin için çokkk sağol Rabbim hepimizin askerini korusun biran evvel bizleri kavuştursun
bide şu değişik halleri olmasa herşey mükemmel olucakta işte :KK43:

X