2014 Yarenleri! :)

Bisey anlatmadi ki canim ya kapatti hemen bende bilmiyorum

Ustalar falan aldıysa geri alabilir yavrucum. Ama kadrolu ve rütbeli biri aldıysa ve tutanak tuttusaysa 3 günden başlıyor askerliği uzatma süresi. sen sorarsın ona. telefonun da böyle bi derdi var işte ya aldın kaptırdın buldun. En büyük sıkıntınız bu olsun kuşum dert etmemeye çalış

Geri alırım dedi canim ama bilmiyorum ki bende anlamadım çok kisa konuştu sesi gelmiyor du yarin alacam dedi bende bekliyorum canim işte

Sorun nediiiiiir
daha önce benim facebookta bi dünya fotoğrafım vardı neyse çoğunu kaldırmıştım herhalde bi yerlerde kalmış :) akşam şey dedi namaz kılıyorum diyorsun bacaklarının full meydanda olduğu fotoğrafların hala facebooklarda geziyor falan dedi bende olabilir dedim öyle işte

Sil canim sende gerçi benimki olsa silsem bile bu saatten sonra ne anlamı var der

sayili gun cabuk gecer tatlm. ALLAHin iznyle AMIN darisi bize olsun INSALLAH azalsada bnde rahatlasam be kuzum

Azalır azalır tatlım merak etme:)

oy kiyamam sana bitanemmm allah kolaylik versinn..
eneeem bitmis senin de kusum ay cok seviniyorum boyle duyunca bittikce :)
3 yaren kavustuk darisi digerlerine insallaaaahhhh :)

Bitmedi de azaldı tatlm yaw:) 000 görünce bitti diyeceğim inşallah :) amin amin Allah herkesi yarine kavuştursın inşallah :)

Nasıl elversin kuzu ya bitanem o benim simdi de arkadaşımı arıyor yola grlcek gibi :)

Dank etmiş kafasına demekki güzel gelişme bu tatlım çokta süründürmeyin birbirinizi tatlım :)

selam kızlaaaaaaaar

Tatlımm ) nasıl gidiyor yarışma :))

Ay bebegim şimdilik 1 oyla ondeyim ama perde pilavi kazanacak gibi geliyor benim sunum çok kötü şimdi dank ediyor kafama neden öyle yaptiysam

Ay bebegim şimdilik 1 oyla ondeyim ama perde pilavi kazanacak gibi geliyor benim sunum çok kötü şimdi dank ediyor kafama neden öyle yaptiysam

Sunumunda birsey Yok ki Tatlim :) tecrube oluyor boyle boyle :) bir dahakine suslu puslu yaparsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…