2014 Yarenleri! :)

kızlar valla askerlerimiz rahat etsin de bizim de gönlümüz ferah olsun en çok kötü bir yere çıkmasından korkuyorum inşallah hepsi rahat ederrr

kızlar valla askerlerimiz rahat etsin de bizim de gönlümüz ferah olsun en çok kötü bir yere çıkmasından korkuyorum inşallah hepsi rahat ederrr

Aminn amin inşaallah benim de tek istedigim rahat bir yere gidip sağ salim gelmeleri

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tabikide herkes için çok zor. Allahım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin inşallah

ahh inş ya o da öyle dedi galiba komutanın yanında olucak işim dedi bakalım inş tatlım darısı başına

ahh ahh ağzından bal damlıyor tatlımm Aminnn inşallahh inşallahhh...

Amin canım hayırlısı :) Allah sabır versin

Aminn hepimize sabır versin.. Sağsalim gidip gelsinler bir an önce..

Aynen bende canım.. O ne kadar rahat olursa bende rahat olurum.. Hepimizinn askerleri sağsalim gidip gelsin inşallah..

hayatım ödevler sıkıştıryo bayağı bi kkya giremezsem bana kızma olur mu

Benim aşkım asker olalı 15 gün oldu bi hafta sonra yemin töreni varr çokk özledim onuuu hemen geçsin isttiyorum şu bi haftaa

Bugün usta birliği belli oldu hakkari semdilliye gidicek burdurdaydi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…