2014 Yarenleri! :)

oyy maşallah kuzumm:nazar: Bende iyiyim bebeğim günler geçsin diye çabalıyorum:KK25:
geçer canısı geçer zaman su gibi akıp geçer :)) Maşallaah maşallah benimki pek kötü bir ortamda ama sesi çok iyi geliyor :)) seninki nasıl iyi dimi aranız :)

geçer canısı geçer zaman su gibi akıp geçer :)) Maşallaah maşallah benimki pek kötü bir ortamda ama sesi çok iyi geliyor :)) seninki nasıl iyi dimi aranız :)
Aman iyi olsun kuzum onların keyifleri biizm keyifimiz askerde. Çok şükür kuzum zaman geçtikce ikimizde daha çok heycan basıyor günler azaldıkca :KK51: Bi ton yapcak planmız oldu şimdiden :)

Aman iyi olsun kuzum onların keyifleri biizm keyifimiz askerde. Çok şükür kuzum zaman geçtikce ikimizde daha çok heycan basıyor günler azaldıkca :KK51: Bi ton yapcak planmız oldu şimdiden :)
çok sevindim senin adına tatlımm gelince bi dinlenir sonra yapmaya başlarsınız artık :KK68: biz daha o konulara girmedik ilk aşamalardayız bi ortama alışıyoruz destekliyorum bende gelicem o aşamalara :))) 3 dkda anca bunlar konuşuluyor canım :KK64: aynen canım onlar iyi olursa bizde iyi oluruz :)

kizz gercek miii saol bitanemmmm

saol canim amiin

hadi ya sen nerde calisiyosun kuzum

ne is vakti kizz :)

kiiim ben mi hamaratt :KK48::KK48::-)

4-12 vardiyam bu hafta kuzum o iş vakti :-) anacım alçak gönüllüğe gerek yok görüyoruzzz:KK48::KK48::kk77::kk77:

Ya benimkinin akciğeri sorunlu. Çünkü kendi yazmıyor arkadaşının adına yazdırıyor eminim ki o bende gittim yolladim ilaçlarını kargoyla bitki çayı falan da aldım için de iyilessin atari geçsin azicik sanki suçlu benim de benden adim bekliyor

hmmm anladım kuzum geçmiş olsun tekrardan.. ahh ahh için el vermemiş kuzum iyi yapmışsın ama büyüklük sende kalsın zaten o da hatasını anlar umarım:KK51::110:

4-12 vardiyam bu hafta kuzum o iş vakti :-) anacım alçak gönüllüğe gerek yok görüyoruzzz:KK48::KK48::kk77::kk77:

hmmm anladım kuzum geçmiş olsun tekrardan.. ahh ahh için el vermemiş kuzum iyi yapmışsın ama büyüklük sende kalsın zaten o da hatasını anlar umarım:KK51::110:
he anladim balim kolay gelsiiin :) haha deliii herkes kadarim yavrum yaaa :) o_O:KK19:

safak kac yavruum

Ya saçlarımı kescem dedim nerden çıktı falan dedi bende öylee esti dedim falan sonra bu bana bir ara küt kestir saçlarını demişti sana yakışır vs benimde aklıma o geldi konuşurken dedim eski sevgilin kısa saçlıydı di mi ondan o da hatırlamıyorum onun saçları nasıldı dedi sonra ben saçlarımı sevmiyor musun dedim yoo sevmiyorum dedi ama sanırım dediğin şeyin farkında bile değildi sonra ben tabii delirdim :KK70: Oda uzun saç sevmiyorum yoksa senin saçlarını neden sevmim ben öyle demedim dedi. Bunun eski sevgilisi saçları omuzun aşağındaymış bir dönem sonra kısa kestirmiş en son erkek gibi saçları vardı. tabii resimlerden biliyorum bunları :KK53: Neyse bende sinirlendim baya sonra konuşurken küt telefon kapandı resmen yüzüme ama alakasız bir yerde ondan sonrada bir daha aramadı beni. Zaten atışlara gitti 9 gün kışlasında olmayacak :KK42:
kz catlak nye eski sevglsnden konu acmssn durdgn yerdn lavga cilartyn kz

he anladim balim kolay gelsiiin :) haha deliii herkes kadarim yavrum yaaa :) o_O:KK19:

safak kac yavruum

sağol kuzum kolay kolayda bu saatte işte olmak feciiiii :KK43:
benden iyisin kuzu yine mutfağa girip bişiler yapıyon karın doymalık :-) benim yaptıklarım hep tatluu :-)
şafak 26 kuzu:KK22:

hepimizn ALLAH igligini versn tatlm:)

Aminn aminn tatlımm cümlemizin:)

X