2014 Yarenleri! :)

ayyyy aman görme o zaman canım eksik kalsın

leen ne iç karartması gideli 3 gün olmuş saymıyorum diyo bizim kız bunun saymaması yok alışması lazım kuzu
hahaha deli dogru diyon biraz zaman gecsn oyle saymasn farketmz smdi 3gun oldu gideli saymyrm diynce direk akla gelir kac oldgu ama olsun ici kararmasn kzn kz:)

aynen kuzum iyi bi komutana dusmek zor artk valla kz dusundmde smdi kisa donem.odonem.olaydk biz gelmsti bnm can ah ah .dd
ay kuzum rahat olsun da zaten eritmişsiniz şafağı :) üst devreleri daha telefon sokmalarına izin vermiyor benimki 27 yaşında üst devre askerler 20 yaşında zoruna gidiyo tabi komutanlık taslamaları. tembih ettim sakın kavga etme diye. sana sözüm olmasa çoktan uzatmıştım askerliği diyo her gün tembihliyorum kavga etme diye

alışılıyor zaten canım ah şu özlemde olmasaaaaaa
ah o özlemm en çok canımı yakıyor iştee... fotoğraflara bakınca insan bi hayaller kuruyor ordan bir gözyaşı damlıyor oyy oyy.... sevdiceğim şimdi arasa bütün herşeyi unutuyorum arasana be sevdiğimm

ayni seklde bende tatlm tembh edyrm ama.smdi kendide tel gornca alyor alt devrenin yasak edyor kendide yasadi ya bu ani yasatsn onda sknti yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…