2014 Yarenleri! :)

Patatesi nasil yaotin canim ya cok güzel görünüyordu aklim hala orda :kk77:
oy anlatayim canimin ici :) bak ben sana nasil yapman gerektigini anlatayim ben oyle yapmadim pisman oldum :)

patateslarin kabuklarini iyice yikiyosun kaynar suya atiyosun hafif yumusadikalrinda cikariyosun ortalarindan uzun uzun kesiyosun ama ustten ustten. cok derin kesme butun kalmasi lazim. uzerine yag gezdir tuz dok en son kasar peynirlerini aralarina yerlestir firina ver ama uzerlerini aluminyum folyoyla kapat ki kurumasin kusum son pistikten sonra uzerini acarsin biraz kitir kitir olsun

yazliga gidyoruz kusum :) kemer sitesi

orası nerde peki :-) ben bilemem ki site mite adından ilçeyi :-)

Atamadı arkadaşı mesaj attı ama eminim oydu konuşma sekli yazısı falan. Nisan icin evci yazditcakmis falan onlardan bahsetti bende ben grlmiyorum Doyle dedim dur yenge nisan gelsin ikna ederim ben seni diyo sabaha arkadaşı yazdı o arasa acmm vatsappdanda engelledim :KK66: bitmiyor ya hiç bitmiyor ama Yoruldum yaa ili güne de annesi baslar aman kızım diye sanırım biraz zamana ihtiyacım var ;(

biraz biraz anlamış gibi kuzum .. aynen zamana bırak zaten su akar yolunu bulur.. Sende haliyle hırpalandın kendini dinle..:KK66:

Bitanem kolay gelsinnn :cool:

sağol tatlım :* :)

oy anlatayim canimin ici :) bak ben sana nasil yapman gerektigini anlatayim ben oyle yapmadim pisman oldum :)

patateslarin kabuklarini iyice yikiyosun kaynar suya atiyosun hafif yumusadikalrinda cikariyosun ortalarindan uzun uzun kesiyosun ama ustten ustten. cok derin kesme butun kalmasi lazim. uzerine yag gezdir tuz dok en son kasar peynirlerini aralarina yerlestir firina ver ama uzerlerini aluminyum folyoyla kapat ki kurumasin kusum son pistikten sonra uzerini acarsin biraz kitir kitir olsun

huzuuruumm :)

X