2014 Yarenleri! :)

Ay en güzel kısmı akisveris zaten bebegim bencede yorma hemen ama yavastanda baslarsiniz zaten ayyyy darisi bize olsuuuun Inşallah hersey istediğiniz gibi olur insAllah canim benim

yolun duserde vaktin olursa görüşmeyi cok isterim bebegim valla

kusum.benim iyi diyelm iyi olsun sen naslsn balim:)

Bende iyiym çok şükür tatlım :) senin gelmeni bekliyoz yetti gari ÖZLEM

yok canım ustalığı belli olmadı telden söyler bana nereye çıktığı ben hemen alırım biletini .. :)

Iyi yaparsın kuzum :) uçakla geldi mi yol Hakkını Yanınızda geçirir en azından tatlım :)

Ay en güzel kısmı akisveris zaten bebegim bencede yorma hemen ama yavastanda baslarsiniz zaten ayyyy darisi bize olsuuuun Inşallah hersey istediğiniz gibi olur insAllah canim benim
öyle valla canım eğlenceli gerçekten farklı bi duyguya hise kapılıyorsun:) Canım sağlık basta olduktan sonra zamanın önemi varmı geçer elbet. Rabiim herkesin gönlüne göre versin,verir de :)

Iyi yaparsın kuzum :) uçakla geldi mi yol Hakkını Yanınızda geçirir en azından tatlım :)
kuzumm bn burda meltemle tartstm gelsmde gruba gelmem ama gelecm sze yazarm ozel olarak:))

İnşallah canım çokda özledim bi sarılıyımda başka birşey istemiyorum .. İzne geldiğinde o haftaiçi benim okul var son sene olduğum için baya devamsızlık yaptık 5-6 gün hakkım kaldı ona biraz takıldım haftaya konuşucam :)

öyle valla canım eğlenceli gerçekten farklı bi duyguya hise kapılıyorsun:) Canım sağlık basta olduktan sonra zamanın önemi varmı geçer elbet. Rabiim herkesin gönlüne göre versin,verir de :)
Farkli olmaz mi bebegim ya ev kueuyorsun ve sen seciyorsun herseyi eminim çok güzel bi duygudur Allahim tum isteyenlere nasip etsin insallah

o şimdilik kıskançlık yapıor canım ama bakam öyle dediğine bi kaç haftaya cok özledim keşke gelsen demeye baslar :)
evet canım şimdi biraz hassas kesin der onu bilirim ben onuda izine geldiğinde ben kendimi halletmeye çalışıcam artık :) konuşmadan önce bi düşünüyorum sonra konuşuyorum yanlış anlamasın diyee :)) neler neler

öyl vallahi çok alıngan olur ilk dönemde böyle devam et kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…