2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bizim erkek infertilisi canim hareket sorunu var ins.asilamayla ugrastirmazlar..2 gebelik olustu ilki kimyasal ikincisinde 7 haftalikken kalp atisi olmadi..genetik teste pihtilasma cikti..aret beyle emre bey arasinda kalmistim ama galiba tercihim emre bey olucak cok olumlu seyler duydum hakkinda ..sen yolu yarilamisin ins.hamile haberini duyariz 2 tanemi transfer ediyolar

Ohhh iyi bari cabuk cikar raporun. Yine 2 tane transfer edicez insallah ama dondurucaz bu ay. Emre bey bugun dondurma konusunda kendimi hazirlamami soyledi. Dedimki emre bey siz bana nefesini tut deseniz ben nefes bile almam artik. Gecen tedavimde cok israr etti transferi hemen yapmayali donduralim diye ama ben ikna olmadim malesefff... doktorumun isinin ehli oldugunu dusunuyorum ve odasindan cikan herkes gulumseyerek cikiyo demekki herkes benim gibi dusunuyo. Allah bebek nasip ederse gebelik takibimi ve dogumumuda yapsin istiyorum. Cok kolay guvenebilen biri degilim ama emre bey ne dese gozum kapali kabul ederim ayni sey esim icinde gecerli. Yolumuz emre beye dustugu icin kendimizi cok sansli hissediyoruz biz. Insallah sende bizim gibi memnun olursun

yesilinci

Ins.canim bizde senin gibi memnun kaliriz bekleyip gorcegiz nasibimizde varsa zaten olur hayirlisi olsun tum arkadaslar icin

canım kanda görene kadar bu sonuçları ciddiye alma

canım kanda görene kadar bu sonuçları ciddiye alma

Ciddiye almama gibi bişey olmuyorki dünde bir arkadaşa ben teselli veriyordum idrar farklı kan farklı çıkar diye ama yorumlarda okumuştum öyle olduğunu..herkezin yani çoğunun idrarda belli olmuş yani 2çizgiyi görmüşler hemde 8.günde daha, benim 11.gün
Çift çizgi olmalıydı ama maalesef tek çizgi eşime söylemeyeceğim bari onun morali bozulmasın kanda öğrensin o

Canım bende cvp bekliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok hla cvp mail cekeleli 5saat oldu 1saat once aradim emel hnimi oda sagolsun nuri beyi aradi.. demis tmm aklimdaa cvp yazcam hftanin basiymis oyuzden cok yogunmus sezeryani fln filn varnis..

Sen jdrar testi ypmissinn cnm bnm yarin kandan bktirda rahaylayalim.. net olur.. bn idrar testine guvenmiyrum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…