2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

2. Gunde 8 hucreli olmasi superrr:) kaliteli ve guzel gelisiyo masallah insallah karnindada bu gelisime devam eder tatlimm

yesilinci

Kabuslar goruyorum yaa:)) 1 yumurta toplaniyomus felan... bilincaltim allak bullak:))

yesilinci

hep soyluyorm olumsuz dusunmeyin :) nolurrr. stres hep kotuluk getrr size bu dinmlerde rahat ol.simdi diceksn sen rahtmydn valla rahattim bikere stres yapmdm olumsz dusunmedm transferden oncede sonrada dedim Allahm sana emanet yarabbim dedim hep.beyne olumlu sinyl gondr hep olcak insallh de :)

Ozamannn konuyu bastan alalimm demekki embriyolarin kaliteli. Masallah diyelim 2. Gunde 4 hucreli olmasi normal olani digerleri hizli ama bu guzel bisey kaliteli oldugu icin transfer suresini uzatabilirler. Korkma kuzucum bu sansini arttirir:)

yesilinci

Elimde degilki

yesilinci

2. Gunde 8 hucreli olmasi superrr:) kaliteli ve guzel gelisiyo masallah insallah karnindada bu gelisime devam eder tatlimm

yesilinci

canım eksik bilgi yazmisim ben 12 hucreye kadr bolunuyo embriyolar 5.gune kadr ve 8 hucreli oldgu zaman transfer edilebilio herkestr degisio bu. sen aradklrnda seni deki kactne birinci kalite var de daha anlasilir olur.

Şimdi beni öyle mutlu ettiniz ki çok karamsar düşünüyodum ayyy şimdi yazdılarınızla havalarda uçuyorum hepinizde iyi ki iyiki varsınız amanıııınnnnn çoook mutlu oldum şimdi siz beni bugün mutlu ettiniz söylediklerinize Rabbimde sizleri mutlu etsin bebişinize kavuştursun canlarıııııııımmmmm

Insallahhh benimde yumurtalarim seninki gibi oluurrrr:))

yesilinci

ayyy canimm yaaa ne demk hepimz saglikla kucagmza aldgmz gunleri goruruz insallah :)

Hic umudum kalmadi bgn yeni 2 idrar testi daha yaptim ikiside negatif ve bi tanesi hassas olandandi yine;(10 gun olsa cikardi heralde cok mutsuzum ve umutsuzz

10. Gün de çıksaydı doktorlar 12. Gün kan diye tutturmaz idrardan bakın derdi bugün kendi Dr umla konuştum 12. Gün den önce kesinlikle test hele idrar testi yok dedi umudunu kırma topla kendini 2 gün daha sabret yaaaaa

Iyim canim sen nasilsin gecmisi okuyamadim ne asamadasin..cok sevindim 6 aya kadar gecerliyse zeynep kamilde alicam ins.raporu hemen tup yaptrcagim yere goturmem lazim demekki ilaclari yazdirmam icin.. bide benim eski dr histeroskopiyi onermisti..simdi rapor cikarsa emre beye randevu alip ilaci omu yazicak

inşallah cnm benim, inşallah o günleri görürüz hayırlısıyla, Allahımıza binlerce kez şükrederiz.. Ama bir hamile görünce, bir bebek görünce içim sızlıyor, aklıma geldikçe kahroluyorum, düşünmemeye çalışmak da zor insan silemiyor, çok zor bir sınav bu...

Bugun ignelerimin 5. Gunu cok sukur hersey yolundaymis persembe kontrolum var bakalim heralde ctesi yada ptesi opum olur. Raporunu doktora goturucen doktor yazicak ilaclarini canim. Esinde sorun varmiydi senin?? Erkek faktoru olunca rapor hizli cikiyomus

yesilinci

Dur cnmm sen umitsizlige kapilma bitanem kan yestini gorene kadar umudumuz var.. demkktr.. ozamn belli olcak bn bu gebelik testlerinden nefret ediyrum.. guvenmiyrumda..

Ben Yanlış yazmışım bugün benim 11.günüm (((. Yarın farkkımı çıkacak (( kan testi
Offf neyse düşünmemeye çalışacağım artık (

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuzucummmm daha sonucun belli degil niye bu moddasin sen?

yesilinci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…