2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

ben 2 embriyo transfer etmelerini isteyeceğim daha doktorla konuşamadım. bildiğim 35 yaş altına 1 embriyo transfer ediyolar ama ben rica etcem inşallah gelişirlerde 2 tane transfer yaparlar. inşallah hayırlısı olur süpriz olurda hepsi 8 hücreli olursa perşembeyi bekleyeceğiz deyince bende korktum açıkçası birde ilk deneyim ya bilgisizim işte

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim cvp için inşallah bi problem olmaz hayırlısıyla bebişleri alır gelirim yarın

Arkdslar transferimin 4. Günü duşa girmeye korktum zaten herşeye korkar oldum ama havada çok sicak girmeliyim bunaldim benim durumda olan arkdslr siz ne yaptiniz tavsiye alabilirmiyim

Ben dun aldım dus valla, transfer günü yapma yarin yaparsın dediler bende dun yaptim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim bu soruyu elsezg yazmsti ben cvp yazdm ona sen ona cvp yazcktin sanirim :) 3 gunde olmasi gerekn 8 hucreli evet ama 5.gune kadr 12 hucreye kadr bolunuolar canim.insallah hepiniznki bolum bolüm bölünurde tutunrlar size :)

Aynen oyle oldu valla:) ama yavas gelisen embriyolar var 5. Gunu beklemek cok riskli degilmi sence? 8 hucreli ve 6 hucreli embriyoyu kaybetme riskleri var. Ama tabi embriyologlar daha iyi bilir demekki o ikisinin kalitesi farkli

yesilinci

Ayy ne güzel bendemi yapsam ne:) benimde 4. Gunum

Canim erken yapmak pek iyi bir sey degil aslinda ben de su anda tam emin olamiyorum. Bir de 4. gun de cok erken sanki ben 6. gunun bile cok erken oldugunu dusunuyorum aslinda :) belki benim 5. gun ve 2 transfer yapildi. Ikisi de tuttuysa o yuzden cikmis olabilir.

valla kilifna uydrup ikitane ediokar isteyene ben 25 yasndyim ilk denemm ve ikitane transfer ettiler.

masallahhh 20 tane cik guzel buda birsuru kaliteli embriyo yakalayblme sansni arttirio gec olsn guc olmasn kız uzulme :)

Uzuluyorum valla bide gecen sefer 13 yumurtam var 2si bos cikti gerikalanda ikinci kaliteydi bu kez birsuru vitamin kullandim ne cikacak yumurtalardan bakalim

yesilinci

Slm kizlar benda yeni basladim bu yolaaa benim HGS 8 cok yoksek ciktii normali 6 emis u hangi gormon uni indirmak ucun neyapabilirim acaba.....

Aynen oyle oldu valla:) ama yavas gelisen embriyolar var 5. Gunu beklemek cok riskli degilmi sence? 8 hucreli ve 6 hucreli embriyoyu kaybetme riskleri var. Ama tabi embriyologlar daha iyi bilir demekki o ikisinin kalitesi farkli

yesilinci

evet gidemeynler oldgu icin riskki 5gune ama dedign gibi embriyolglar daha iyi bilio bide yumurta sayin cok dollenen yumurtanda fazlysa goturuolar canm bende 18 yumrtdn 14u dollndi 10u dondruldu birinci kalite cozduler 5.gune oyle gotrduler hepside gitti masallah kkaliteli olanlar gidio canm bana embriyolg goturelmmi dddi sence dedim kiz hemseri olunca bide yardmci oldu bence gotr gider hepsi dedi sende sorrsin 5.gun embriyosu direk rahme tutunuo canm 3.gun embriyosu gibi beklemio :) iyice arastr sen drunla gorus oyle karr ver.

Zaten bugün yapmam da 6. Gün olabilir, kasiniyorum galiba ben:) belirgin varmı hic?

valla kilifna uydrup ikitane ediokar isteyene ben 25 yasndyim ilk denemm ve ikitane transfer ettiler.

Innnsallahhhh:)) iki tanede israr et:)

yesilinci

bende 24 yaşındayım inşallah isteyeceğim hatta zorlayacağım baya birşey daha soracağım şimdi bugün toplamanın 2. günü ya 8 hücreli olması çok değilmi 3. günde 8 hücreli olması lazım yazdınız ya ondan merak ettim

Uzuluyorum valla bide gecen sefer 13 yumurtam var 2si bos cikti gerikalanda ikinci kaliteydi bu kez birsuru vitamin kullandim ne cikacak yumurtalardan bakalim

yesilinci

bende uzulmustm ama iste kismet bu isler tatlim vardr rabbimn bi bildgi gerckten.bence 20 de sansn cok yuksek insallhda oyle olur.

Zaten bugün yapmam da 6. Gün olabilir, kasiniyorum galiba ben:) belirgin varmı hic?

Adet belirtileri var sadece. Bir de goguslerim inanilmaz sismis durumda. Onun disinda farkli bir belirtim yok. Senin kacinci gun transferi canim

canım eksik bilgi yazmisim ben 12 hucreye kadr bolunuyo embriyolar 5.gune kadr ve 8 hucreli oldgu zaman transfer edilebilio herkestr degisio bu. sen aradklrnda seni deki kactne birinci kalite var de daha anlasilir olur.

Adet belirtileri var sadece. Bir de goguslerim inanilmaz sismis durumda. Onun disinda farkli bir belirtim yok. Senin kacinci gun transferi canim

5. Gün benimde bende de ayni şeyler var ama benim yumurta toplamadan sonra hep adet ağrısı gibi ağrıların oldu Dr olur dedi progesteron kullandığım içinmiş o yüzden belirti olarak saymak istemiyorum, göğüslerimde transferden sonra estrofem kullanmaya başladım o yüzden agiriyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…