2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

sağ olun kızlar ilginize inşallah iyilerdir ya da iyidir içimde bebekler :S testi 10.gün yaptırayım diyorum çıkar değil mi

canm cikmayadabilir.herkeste cikmio cunki hcg degeri tutunmssa en az 10.gunnde kana kaarsmya basliomus.erken ciknlarda var ama herkeste bir okmayabikio ben burda cok okudjm 10.gun cikmyip 12.gun cikan.mesela benm 9.gun kanda cikti ama benmki 5.gun embriyosydu o yuzden erken cikti.yinede sen bilirsn tabiki.

Daha simdiden dondurucagimiz soyledi doktor bende psikolojimi ayarladim bu ay transfer yok diye:) amin canimmmm:)

yesilinci

hayrlisi olsun canim.kalbni ferh tut dondrulmus diede hic korkma benim 5 tane daha kaliteli embriyom donuk bi sekilde duruo hastnede dondrulmsla hamile kaldm darsi sana.

hayrlisi olsun canim.kalbni ferh tut dondrulmus diede hic korkma benim 5 tane daha kaliteli embriyom donuk bi sekilde duruo hastnede dondrulmsla hamile kaldm darsi sana.

Sagol canim... dondurulmus olucak diye uzuluyodum ama dondurulmuslarla pozitifi goren cok fazla masallah... allah bebisini sana bagislasin insallah canimmmm

yesilinci

Canım cuma esin Dr a gidecekti banada yaz sonucu olurmuş merak ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim sonucu attim nete geride kaldi sende baksana sonuc nasil.. yuzdelerle seda hanim bakmis birde yikadiktan sonraki hallerine bak yuzdelerle uazmislar.. sence olurmu mikro..

Kız bunu nuri beye sormadinmi? Nuri beye mail atsana:) o sana döner hemen :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok atmadimm bacimm dun gece yatarken aklima geldide uzaktayim kart ewde.. mail adresi faln canm esime dedim bnde. Uf bilmiyrummm yaaa cnm ama var sanki yikadiktan sonraki halini gordunmi..

4. Ayda cok erken gitmissin doktora ama iyiki gitmissin... siz cevrenize daha erken dusunmuyoruz demeye devam edin, insanlarla ugrasmak zor herkes haddinden fazla merakli. Yurekten inan ve sakin umidini kesme allahtan.....

yesilinci

Nen.saglik dedinmi panik yaparim iste akla gelen basa gelir.. hissdiyrdum bn zaten.. hadine tukuryim onlarin tobe kndinden.nefret ettrdiler.. bu bayram hepsinin agzini kapttim.ewlerimize gelmiyrlar dediler.. heldim.sontada kndime bakcam o bebkte bu ewe girecekkkkkkk :))

Merhaba arkadaslar benim transferimin 8. Gunu sali gunu kan testim var. Merakla bekliyorum bnmde 5.gun transferii insallahh melegim benimledirrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insan korktugu seyle sinanir insallah atlatacaksin canim... geri kalan sikintilari kafana hic takma bu donemde psikolojin cok onemli. Stres sizin dusmaniniz canim unutma bunu. Insallah slogana devammm:))

yesilinci

Ewet kndimi malll gibi hissdiyrdum her ay heyecandan test sonucu beklmeler nettn sonuc bakmalar... tiryakisi olmustum o testlerin resmnnn sonra hepsini attimmmm dedim artik bakmiycammm olursa olur dedim.ama doktor var sperm diyr ama yumurtaya gitmeden oluyormus.. ddi cok zor gunler yasadik simdi daha iyiz takmiyrz ama arada bir patlama.nokyasina geliyruz icime patliyrum birde burada arkadaslarima yaziyrummm ay onlar hepiniz bnm canlarim umutcuklarim,mmm,m. Bnde bu ay adetimdemi yoksa eylulddemi basliycam bu ayin 8inde belli olcak sen nezamn adt olcaksin.. bakarsin birlikte gusel haberler vwrrizz inssssss

Merhaba arkadaslar benim transferimin 8. Gunu sali gunu kan testim var. Merakla bekliyorum bnmde 5.gun transferii insallahh melegim benimledirrr

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canıım mrb benim de 8. günüm ama test çarşamba ben sabırsızım sonucun çıkınca yazar mısın

Canim sen rapor aldinmi devletten

yesilinci

Bende geçen ay 10unda olmustum 12sine falan olurum herhalde senin ilk denememi ? inşaallah bebegimize kavuşuruz canım o idrar testlerine gıcığım... Herkesin çocuk sormasından da bıktım. İnsan içine çıkasmm gelmiyor inanki hemen başlıyorlar çocuğun olmuyormu düşünmüyor musunuz ....? Sanane kardeşim diyemiyor insan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…