2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bide.bidee bak unuttum solemeyo bilmiorum ilgisi varmidir da.10 gundur gazdan ölcem))karnim gurul gurullll hep

işte o bende de var akıntım da var üf ya keşke biraz daha rahat olabilsem ara ara sırtım ağrıyor ama işte bunlar gerçek mi psikolojik mi bilemiyorum

ne kadar pozitifsin yaaaa süper keşke ben de becerebilsem negatif değilim ama çok da olumlu değilim sanırım korkuyorum

Bende kendimi seni ve umutsuzluga dusup dusup cikan herkescikleri gazlamaya calsiiorum yoksa inan icim icimi yiyor ne olcak sonuc diye;(ama.kendimi sole.teselli ediyorum ki negatif yada pozitif hersey allahtansa ve nasipte yoksa yok rabbim ol deyinceye kadar yok bunun bilinciyle nefes almak beklemek daha kolay oluyo tavsiye ederim demek ki hayirli olmayacakti ki vermedi allahimdan bu dirayeti bu sabri yalvariyorumm..hepiniz icinde kendim için ne diliorsam onu diliyorum allh kucaginiza almayi nasip etsinnnnn

4. Ayda cok erken gitmissin doktora ama iyiki gitmissin... siz cevrenize daha erken dusunmuyoruz demeye devam edin, insanlarla ugrasmak zor herkes haddinden fazla merakli. Yurekten inan ve sakin umidini kesme allahtan.....

yesilinci

Sana katiliyorum canim. Hatta keyifli ve heyecanli bi surec... normal yolla olmasi en guzeli tabiki ama oyke korkulacak bisey yok bence sadece opu sonrasi cok agrim oldu benim onuda zaten her adet oldugumda cekiyorum aliskinim yani:)

yesilinci

canim ben mayis ayinda yaptrdm hamileyim cok sukur 14 haftalik ilk denemmdi o yuzden az cok biliyorum.darisi hepinize insallah.bence hamilesin sen.ben 9.gun kanda baktrmstm cikmisti ama benmki blast 5.gun embriyosu oldgu icin erken cikti.

Sana katiliyorum canim. Hatta keyifli ve heyecanli bi surec... normal yolla olmasi en guzeli tabiki ama oyke korkulacak bisey yok bence sadece opu sonrasi cok agrim oldu benim onuda zaten her adet oldugumda cekiyorum aliskinim yani:)

yesilinci
opu sonrası hafif sizlama vardı ama ben sonraki iki gunde sismeye basladm hastnede yattim ohss riski olustu fazla yumurta toplannlarda ve ozellikle pkolularda oluomus cunki biz fazla yumurta urettigmz icin :) o an cok kotuydu bir hafta 4 aylik hamile gibi sis gezdim :) ama cok sukur.rabbim kimsenn emegni bosa cikarmasn insallah.hepimzn kucagni doldrsun.

Ohss deme icime bayginlik geliyo:) cok siddetli yasadim geceleri acilde gunduzleri tup bebek merkezindeydim 5 lt su cekti doktorum karnimdan. Gercekten o donem ölüyorum sandim. Hatta hastaneye giderken esime beni arabayla goturme ambulans cagir sedyeyle alsinlar diyodum. Hic abartmiyorum yatagimdan kalkip tuvalete gidene kadar 4 veya 5 kez kusuyodum. Bu arada yatak odamla tuvalette bitisik:))

yesilinci

günaydın kızlar bugün 7.gün 2 gündür ağrıyan göğüslerim ağrımaz oldu,sertlerdi yumuşadı rsmen. ne bel ağrım var ne de devamlı bir kasık ağrım.elim ayağım yanıyo arada bi ilk günden beri.o da bugün sanki yok gibi 2 gündür bir olumsuzluk kapladı içimi ((

ayy canim cok gecmis olsun ya sen baya agir atlatmıssin.senin kacinci denemn transfern oldmu napiosun.

merhaba hikayenin benzerini yaşıyorum evliliğimin 6. Ayında bebek düşünmeye başladık her adet zamanım geldiğinde acaba hamile miyim diye umut edip bir iki gün geçinince acaba mı diye sevinerek test alıp negatifleri tekrar tekrar görünce kaç kere yıkıldıgımı bilmiyorum.. Sonra aynı sen gibi bende bir sorun yoktu eşim gitti bu sefer doktora aynı hüsranla karşılaştık... Mayıs ayında tüp bebek denedik olmadı.. şimdi bu ay ikinci deneme için dün doktora gittik bi ön görüşme yaptık adetimle başlıyoruz hayırlısı

ayy canim cok gecmis olsun ya sen baya agir atlatmıssin.senin kacinci denemn transfern oldmu napiosun.

Ilk denememde 9 embriyom vardi 7 tanesi gelisemedi. Doktorum kalan ikisini dondurmak istedi ama biz cok israr edince mecbur transferi yapti. Ben transferin oldugu gece resmen komalik oldum. Kabiz bile olmamamiz gerekiyo malum ama ben o gece kendimi zorlaya zorlaya belki 30 kez kustum ve o an beni biraktiklarini hissettim ama yinede bi umutla 12 gun bekledim iste sonucunu bile bile simdi 2. Tedavimdeyim bugun 4. Ignemi vurulucam ama tabi bu kez doktorum ne derse o!!! Cikmam artik sozunden:))

yesilinci

Merhaba telaş yapmana gerek yok benim olumsuz olduğu halde bel ağrım göğüslerde hassasiyet kasık ağrılarım olmuştu ilaçlar yapıyor böyle :)

neden olumsuz oluosun hemenki bu surecte en onemli sey moral olumlu dusun hep ben birgun bile olumsuz dusunmedm beklerken hep hamikymisim gibi hissettim bebegi rahmi stres olumsuz etkiliomus dtest gununu bekle canim sakin ol.

bende transfern iptal olcgni dondrcaklrni duyunca cok aglmstm keske dinkesydn kismet gerci bu isler canim.tabi drunu dinle insallh bu sefer olur.Allah gostermesn yime ohss riski falan olursa dondrsnlar cunki dinlenmis rahime tutunma sansi daha cok oluyomus canim.bide bilmiyorum arastrdnmi ama 5.gun blast embriyonn tutunma sansi daha cokmus aklinda bulunsn.ben canigonulden cok istiyorum herkesin olsun Allahim kocaman dunyana bide benim minigmi sigdr die cok dua ettim inssallh sizinkinde sigdrr rabbim.

Daha simdiden dondurucagimiz soyledi doktor bende psikolojimi ayarladim bu ay transfer yok diye:) amin canimmmm:)

yesilinci

sağ olun kızlar ilginize inşallah iyilerdir ya da iyidir içimde bebekler :S testi 10.gün yaptırayım diyorum çıkar değil mi

sağ olun kızlar ilginize inşallah iyilerdir ya da iyidir içimde bebekler :S testi 10.gün yaptırayım diyorum çıkar değil mi

Ben 9. Gun yaptirmistim doktorum eger tutmussa bugun degerinin en az 10 olmasi laxim demisti senin 10 gun olmus cikar bence

yesilinci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…