2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kızlar tedavi sürecinde folik asit kullandınız mı ? Ben öncesinde almadım kafamı kurcalıyo kötü mü yaptım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım toplattın mı
Bizim mikrotesemiz olumsuz çıktı, tedavim iptal oldu.

Bende sabahtan beri seni merak ediyorum ama sabah bir girdim bir daha giremedim herşeyde hayır vardır canım inşallah bir an önce yeni tedavine başlarsın o da bebişle sonuçlansın inşallah çok dua etcem sana. ben toplattım canım 10 yumuşum toplandı hayırlısı bakalım. eeeee sen toplatıp dondurttun mu yoksa yeni tedavide yeniden mi ilaç kullanacaksın

Kızlar tedavi sürecinde folik asit kullandınız mı ? Ben öncesinde almadım kafamı kurcalıyo kötü mü yaptım

Ben nisanda ilk tedavimi oldum o tarihten beride doktorum hic biraktirmadi simdi ikinci tevami oluyorum. Ama cok sikinti yapma bebegin gelisimi icin onemli kendiliginden hamile kalan kimse onceden folik asit kullanmiyoki oyle dusun

yesilinci

Nasil is bu yaa? Benim doktorumda izne cikicakti ama onceligim sizsiniz tedaviniz sonuclanmadan biyere gitmem ben dedi

yesilinci

Ben nisanda ilk tedavimi oldum o tarihten beride doktorum hic biraktirmadi simdi ikinci tevami oluyorum. Ama cok sikinti yapma bebegin gelisimi icin onemli kendiliginden hamile kalan kimse onceden folik asit kullanmiyoki oyle dusun

yesilinci

O yönden bakılırsa haklısın korktum bian o kadar emek çekiliyo kullansam mı diyenhemşirelere de ulaşmyrm çok dolulr en iyisi beklemek mi

O yönden bakılırsa haklısın korktum bian o kadar emek çekiliyo kullansam mı diyenhemşirelere de ulaşmyrm çok dolulr en iyisi beklemek mi

Neden hemsirelerle gorusuyosunki doktorunu ara kullsnsan iyi olur ama tabi buna doktorun karar versin

yesilinci

Canim kanaman adet kanamasi gibimi akintimi? Sinirimi bozdu doktorunun yaptigi ozele gidip okadar para dokuyosun yaptiklaruna bak!!!!

yesilinci

Dr a o kadar zor ulaşıyorsun ki o kadar para dök... Pzt arıycam baklm görüşebilrsm

Aaayyyy sinir oldum valla yaaaa cep telefonu felan yokmu. Inanin ben doktorumu her aradigimda ulasiyorum eger telefonu acamazsa muhakkak cagrimi gorup doner. Hatta ilk tedavimde gunubirlik ankaraya seminere gitmisti beni aradi yarin ankarada olmam gerek sizi merak ettim iyimisiniz bi sorun yok dimi diye aradi. Simdi bunlari duyunca gercekten cok sasiriyorum ve bana yapilmis gibi sinirleniyorum

yesilinci

Merhaba arkadaşlar,

Topiği yeni görüyorum hayırlı olsun :)
Biz evleneli 2 yıl oldu ve dokuz aydır korunmuyoruz. İki ay önce doktor kontrolüne başladım yumurtalıklarımda tembellik varmış ilaç kullanıyorum. Geçtiğimiz ay klomen kullandım ama yine olmadı bu ay doktorum yumurtalıkları bukadar yormayalım bu ay ilaç kullanma dedi yani bu ayda umut yok. Ben bu süreçte daha fazla yıpranmak istemiyorum. Eşimin spermlerinde de problem yok tüp bebek düşünsem sizce doğru olurmu? Yani problemi olmayanlarada tüp bebek tedavisi uygulanıyormu? Benim yaşım 31 daha fazla zaman kaybetmek istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Senin Dr iyiymis napalim hayırlısı diycez sonuç pozitif olsunda biran önce başlarım

Adetimden farklı.Sürekli değil.az az ama sancım da oluyor.sanırım yarı testle ne olduğunu anlayacaz.Hiç heyecanım kalmadı.Hastaneler parayı zamanında alma konusunda oldukça titizler.Ancak sonrası tamamen boşvermişlik.

Yok yoookkk heyecandan ve umidinden kayiplarin olmasin kananasi olupta pozitifi goren coookkk arkadasimiz oldu. Insallah yarin sende pozitifi gorursun:)

yesilinci

Daha kolay bebek sahibi olma sansin verken bence en son dusunecegin sey olmali tup bebek zor bi surec hem probleminde cok sukurki basit

yesilinci

Canim kanaman adet kanamasi gibimi akintimi? Sinirimi bozdu doktorunun yaptigi ozele gidip okadar para dokuyosun yaptiklaruna bak!!!!

yesilinci

Adetimden farklı.Sürekli değil.az az ama sancım da oluyor.sanırım yarı testle ne olduğunu anlayacaz.Hiç heyecanım kalmadı.Hastaneler parayı zamanında alma konusunda oldukça titizler.Ancak sonrası tamamen boşvermişlik.

canım ben 1,5 sene korunmadim ilacla yumurta takibne bakildi cok buyimedi yumurtalar bendede pko var inci gibi birsuru yumurtan oluyo buyuyp catlamio.pkolu olupta norml yolla hamile kalan birsuru kisi duydm okudum.ama ben o sanslilardn degildim.3 ay o ilaclri denddm ama fayda etmedi.druma danistm aşılama yapabikirmyz die bana dedi durumn varsa direk tupbebk dene yaşın gecmedn dedi asılamada sansn dusuk dedi.gittik tupbebek merkezne doktr bana dedi cocugn olmaz demiyorm ama nekadr beklersn onuda Allah bilir dedi zaten 1sene norml yolla olmadi ilaclrada olmayinca yasim gecmdn tupbebek yaptrdm cok sukur hamileym.zorku surec ama imkann durumn varsa yaptr bence yaşında geciyo canim.tabiko karar senin.ben hep dedim olsaydi olurdu norml yolla demekki rabbim aramamı istedi dedim ve basladm.

Canim erken daha bekle hic uzulme kan sonucunu bekle cnm

canıııım suanda hem seviniyorum hem korkuyorum sabah 6da yaptım testi 5 dakka bekledim çıkmadı attım dolaba başladım ağlayıp zırlamaya saat 10 da bidaha baktım belli belirsiz pembe çizgi çıkmıs sevinsemmi bilemedim neyse saat 18.30 da dayanamadım bidaha test yaptım 2 dakka bile olmadan pembe çizgiyi gördüm hemde sabahkine on basar vaziyette daha da koyulaşmış yanii :) şimdi heyecan içindeyim eşim pazartesiyi bekleyelim diyor ikna edemiyorum yarın tekrar test yapıcam daha da koyulaşırsa oldu bu iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…