2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Evet ya kotu biter, millet kurdurmuş gibiydi biz giderken, polislere acidim valla, evet alcam gelcem inşallah benimle kalırlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ah ah biz buralarda neler cekiyruz hep burda butun olylar baska yok senlerdir burdayiz.. ama ole iste allh islah etsin nediyim..

Canimm bnmm ben hep olcam ins.. insss canim bnm az once emel hanim aradi.. tanduyu ayarladi yarin sprmiogram verilcek baklim ins hayrlisi bnmde dahiliye randavum 8inde haftasonu sonuclarimi ogrenip nuri beyi arycam ins.. adet oluncada ya gitcem ya eylule ertelncek hayrlisi ins.. vardir bundada bir hayr nediyim :) artik sikinti yapmiyrum burda pozitif haberleri alinca mutlu okuyrum kotu hberlere uzuluyrum ama ne yapayim hepimiz bir amaci var allh yuzumuzu yere dusurmesin.. insssss

Insanlar ramazanda kilo verdi ben kilo aldim oyle ekmek felanda yemem bol bol su icerim ama her gecen gun genisliyorum:))) acil onlem almam lazim sonra onune gecemicem

yesilinci

Aaa sen nasil tuttun gecen sene bn zehirleniyrdummm doktor busene izin vermedi tsh 20bin oldu doktor kizdi gecen sene busene tutmadim bnde.. ins hayrlisi olur..

Amin canım, benimde basım çok agiriyo, su içmeye çalışıyorum dtresliyim baya ya

Ewet cnm bnm bnde uzuldurdum kimse uzulmesin herkesin birbirine ihtiyaci var ... sloganimi sole sole esine O BEBEK BU EWE GIRECEK cumartesiye ne klmis cnm bnm benim kacinci koncagini embriyologlar karr veriyr canim gelisimine gore karar veriyr.. genelde 3.veya 5.gun embryolari konuluyr ins guzel saglam yumurtalarin cikar kaliteli sonuclar aliriz cnm

Son düzenleme:
Amin canım, benimde basım çok agiriyo, su içmeye çalışıyorum dtresliyim baya ya

Bak simdi sadece nefes al nefes ver.. heyecanlancak bir durum yok.. sadece kucuk bir operasyon gecireceksin ole dusun heyecan yapma suyunuda ic.. gelincede bana her detayini anlat nerdesin bindinmi otobuse..

Aaa sen nasil tuttun gecen sene bn zehirleniyrdummm doktor busene izin vermedi tsh 20bin oldu doktor kizdi gecen sene busene tutmadim bnde.. ins hayrlisi olur..

Of of cok yuksek seninki ben 6 yildir ilac kullaniyorum suanda degerlerim normal, ama ramazan cok zor gecti benim icin hep yattim

yesilinci

Bayanlar ben KAYSERİDE DENİCEM SİZ HANGİ ŞEHİRLERDESİNİZ?Doktorum doçent benim Şeyma Fenercioğlu.Çok memnunum.her durumda ve şartta ulaşabiliyorum transferimde iyi geçti şükür.dua edin pozitif olsun :)

Bak simdi sadece nefes al nefes ver.. heyecanlancak bir durum yok.. sadece kucuk bir operasyon gecireceksin ole dusun heyecan yapma suyunuda ic.. gelincede bana her detayini anlat nerdesin bindinmi otobuse..

Stres yapma, transfer tedavini en guzel asamasi. Hol hol dua et besmele cek muhakkak

yesilinci

Of of cok yuksek seninki ben 6 yildir ilac kullaniyorum suanda degerlerim normal, ama ramazan cok zor gecti benim icin hep yattim

yesilinci

Yok canim o gecen seneydi 20bin zehirleniyrdum iste o degerle simdi degerimm 3.08 normele dusurdum gecen seneki gibi olmasin diye busene tutmadim allh yardimcimiz olsun nediyim insulin direncinede baktr cnm..

Hayrli olsun cnm bnm allh yar ve yardimcin olsun ins.. biz istanbuldayiz h.g

Yok canim o gecen seneydi 20bin zehirleniyrdum iste o degerle simdi degerimm 3.08 normele dusurdum gecen seneki gibi olmasin diye busene tutmadim allh yardimcimiz olsun nediyim insulin direncinede baktr cnm..

Baktirdim canim insilun direnci de var umarim gebelikte sikinti yaratmaz bunlar bize

yesilinci

cnm bu yaziyi yazdıktan sonra lekelnmem basladi adetim bugun basladi sayilir ben gelmicek diye panik yaptim. Evet cnm ayni gun aldik malesef keske guzel haberlerimizi alsaydik ama kismet bnm ikinci denememdi..Olup da dusmedi bile hicbizaman pozitifi goremedim ben sorunum tuplerimin ikisi de kapali onun disinda hersey normal ve gayet iyi ama neden tutmuyor anlamiyorum isyan etmemeye calisiyorum ama istemeden dikkat etmeden hamile kalanlar var biz kendimizi parcaliyoruz o hormonlar o ilaclar maddi manevi emek ama olmuyor bu hic adil degil

inşallah canım benimmm inşallah ben aradım şimdi izin işlerimi halletmek için öğrenmem lazım dedim salı ya da perşembe dedi ama beni nasıl bir heyecan bastı nasıl bir garip duygular bastı gülsem mi ağlasam mı bilemedim

Son düzenleme:
lk gittiğimizde hiç sorunumuzun olmadığını sebepsiz gebe kalamadığımız teşhisini koydu hakan yaralı,ilkinde çakarız dedi aynen bu şekilde
daha sonra tedavii boyunca onu görmedim dr.mehtap hanım baktı.yumurta toplama işlemini kim yaptı bilmiyorum çünki anesteziliydim. 2-3 gün çok ağrım oldu. 3.gün sonunda 16 tane kaliteli embriyomuz oldu sevinçten havada ucuyoduk bide hakan hocaya güvendiğimiz için ama hakan hoca 5. gün transfer edelim dedi,pazar sabahı sevinçli bir şekilde gittik hakan hoca odasına cagırdı yanında kızı da vardı ayakta bekliyodu. hakan hoca çok gergin bişekilde surat beş karış 16 kaliteli embriyodan sadece 2 tane kaldığını ve onlarında en düşük kalitede oldugunu söyledi.biz o an zaten çöktük ne oldugunu anlayamz hale geldik bize süpriz olabilecğini söyledi (ilk gittiğimizde kesin çakarız diyen adam şimdi hadi bize süpriz yap dedi) kızı o sıradabişey söylemeya kalktı kızına öyle bir bağıdıki şaştık kaldık ben buradayken sen konuşamazsın diye. düşünün o anki psikolojimizi! tabiki sonucta negetif oldu hiç şaşırmadık.butun ümitlerimiz,hayallerimiz,paramız uçup gitti.daha sonra görüşmek için çagırdı küçük esnaflar gibi sürekli bize küsmeyin yine gelin dedei,(kaç defa dediğini sayamadım) 2 ay sonra ben cağırmadan gelin dedi. sanki o paralar kolay toplanıyomuş gibi.... muhasabeye ilk gittiğimizde 5100 tl dediler ben de 5000 yeter hearlde dedim.muhasabe deki bayan hocamız kabul etmiyo dedi ve biz karı koca haccetepe personeliyiz.saolsun sağlıkcılara cok destek veriyo!para konusunda birşey beklemeyin. transferi 5.gün değilde herzaman ki gibi 3.gün yapsaydı tutmasaydı bile en az 14 çok kaliteli embriyomuz dondurulmuş olacaktı ve tekrar o hormon ilaçlarını almak zorunda kalmayacaktım.ve ayrıca tedavi parası da ödemeyecektim ama sürekli bize tekrar gelin diyen hakan bey tek kuruş indirimdem bahsetmedi bile. bu anlattıklarımın her kelimesi doğrudur.bir daha hayatta gitmem ve kimseye de tavsiye etmem . zaten hakan hocayı ilk gittiğpinizde ve transfer sırasında görüyonsuz..

Cok uzucu( peki simdi napiyosun

yesilinci

Baktirdim canim insilun direnci de var umarim gebelikte sikinti yaratmaz bunlar bize

yesilinci

Diaformin kullniyrmusun kesinnn kilo verrisin cnm doktor verdiyse mutlaka kulln.. gebelikte sikinti yaratmaz yeterki seker cikmasin..

Son düzenleme:

Aglamk istyrsan agla bosalt kndini rahatla.. cnm bn sana didim ya 3.gun embriysu yada 5.gun embryosu olur heyecanlnma biliyrum zmani gelince bnde olcam ama bnde panik var zaten ben herswyw heyecanliyim ahhaahhahaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…