2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

İyi vermissin, nuri beymi dedi, bende 88 im ama bana birşey demedi benim hormonlardan birşey yok ama yinede kiloluyum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nuri beydedi baska doktrlarda dedi bnde hemn basladim.spora ..boyun varsa kilon iyidir cnm ondan birsey demmistir.. sikinti yok..

Ben nasıl cevap yazacağımı bile bilemiyorum kızlar (

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim yazinin altindaki yerde ikitane tirnak isaretlu balon var.. onlardan arti olan arki istegi gonderiyr otekide konusma paneli aciyor.. ordan yaziyrsun yazdiktan sonra cewpla yaz.. oluyr dene istersen :)

Transfer in 11.gunu idrarda 25 hcg ve ustunu gostrn bi test aldım ssbah 3 saat lik idrarla yaptım hayalet bi cizgi cikti cok silik sevinemiyo bile

Gözün aydın nix :) bir özel hastanede fln kan ver istersen emin olmak için. üstelik yükselişini de takip edebilmek için.

inşallah güzel haberlerle gelirsin arkadaşım. Şimdiden hayırlı olsun :)

2. Tup bebek maceramda negatifle sonuclandi. Ne hissetcegimi bile bilmeyecek kadar kotuyum. Maddi manevi cok yiprandik, yeri geldi ailemi yeri geldi isimi feda ettim, su guzel bayram gununde ne tatil dusundum ne bisey herkes gezip eglenirken ben evde karnimla olmayan bebegimle konustum dua ettim surekli. Sen gel yeterki dunyami veririm hiçbişey umrumda degil dedim. Herseyimi verirdim o pozitifi gormek icin. Ama umut bile veremeyecek bir koca sifirla karsilastim. Nasil dayanacagim, ne zaman bitecek bu hasret bilmiuorum ama cok yorgun ve umutsuzum. Dilerim sizler pozitifi alirsiniz kizlar..

Canim yazinin altindaki yerde ikitane tirnak isaretlu balon var.. onlardan arti olan arki istegi gonderiyr otekide konusma paneli aciyor.. ordan yaziyrsun yazdiktan sonra cewpla yaz.. oluyr dene istersen :)

Sanırım Beceremedimmmm((

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gözün aydın nix :) bir özel hastanede fln kan ver istersen emin olmak için. üstelik yükselişini de takip edebilmek için.

inşallah güzel haberlerle gelirsin arkadaşım. Şimdiden hayırlı olsun :)

Yaa hayirrr hic tebrik almak istemiyorum su an korkuyorum emin olamadim ciddiye alamıyorum. Emin olduktan sonra teşekkür edicem hepinize.

Cnmmmmm ben sana ne desemmm bosss ama ymin ederim icim gitti cokkk zor biliyrum uzulme demkten baska bir carem yok ama senn icin dua etcemmmmm mutlaka zamani varrr mutlaka ...

Canim gecmis olsun ve bir dahaki pozitif olsun BENDE BUGUN YAPTİRDİM KAN TESTİMİ KOCA BİR SİFİRRRRRRR ESİMLE AGLAYARAK GECİRDİK BU GUNU 3. DENEMEMİZDİ MALESEF OLMADİ 3 VEYA 4 SENE DUSUNMUYORUM ARTİK BEN... ALLAH UMUTLA BEKLEYEN ARKADASLARİN HEPSİNE NASİP ETSİN... NASİP DEGİLMİS VUSLAT... (((

Canım ne desek boş.. İçinde depremler oluyor .. Yanardağlar fışkırıyor ama ZAMAN... O halledecek herşeyi ... Dua dan vazgeçme o avuç içlerinden gelecek yine bebeğin... Eşinle konuş yeni programlar yapın tekrar nezaman deneriz nasıl yaparız gibi ... Maddi manevi yıprandınız .. Bunları aşmanın yollarını konuşun.. Bu sanada eşine de iyi gelecek ... Allah tez zamanda hayırlısıyla mucizeni sana getirsin canım ...

( üzüldüm canım ya gerçekten öyle birden senin iletini okuyunca içim burkuldu Allah sabrını versin sanada eşine de ama güçlü olun o kadar ara verme be güzelim o süreçte sizi yıpratacak .. Beklemek de kötü ... Zaman geçsin toparlarsınız inşallah yeni güzel umutlarla dolsun yüreğiniz Rabbim yardımcınız olsun ...

Cnm senle ayni gunler gibiydi transferimiz. kacinci gunun ki nasil test yaptin. Yarin bnm 12.gunum

Çok üzüldüm arkadaşım, allah hayorlisini nasip etsin

Canım umudunu kaybetme ... Ara vermekte yıpratır sizi ...

Secil_im bende senin gibiyim. Bu bizim ikinci Tüp Bebek denememizdi. Kan sonucumu bugun ögrendik. Mutlu Mutlu esimle yemege cikmistik, Klinikten henuz aramadilar hadi biz arayip soralim sonucu dedik aradik. Bize dedikleri negativ ... 4 Hafta sonra görüsmeye gelin. Biz sok olduk hem negativ hemde 4 Hafta sonra. Yani insanin kalbi dayanir mi 4 Hafta bir aciklamayi beklemek, sebebini nedenini ögrenmek icin... Moral bozuklugu ile Klinike gittik yalvar yakar carsamba gününde Termin alabildik. Yemek falanda yemedik eve dönduk, burnumuzdan geldi. Madde manevi dedigin gibi cok emek verdik, akapunktura gidiyordum 5 aydir dünyanin parasini döktük. Umut iste yeterki olsun diye. Bebek icin, kocam Mutlu olsun evlat eksikligi cekmesin diye. Önce hep onun icin katlandim sonra onun derdi benim derdim oldu. Simdi o kadar gayrete biri cikio olmadi 4 Hafta sonra gel diyince dumur oluyosun. Bilmiyorum ne diyecegimi artik. Forumlari oku oku hoca olduk esimle. Simdi edi ve büdü oturuyoruz. O bana okuyor internette yazanlari ben ona. Hayal kirikligi sadece. Baska bisey degil. Bazen bunlar para tuzagimi diye dusunmuyor degilim yani... 2 olmadi 3 .cusu olsun gelsinler mi diyorlar diye dusunuyorum yani. Bu arada ben Almanyada yasiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…