2014 Seçim Sonuçları

benim yazımı alıntılayıp bunları yazmanıza istinaden söylemek isterim ki iktidar yanlısı degilim, akpli rteci hiç degilim???

Ben Akp taraftarı degilim ama muhalefet zaten 10 yildir hep kosesinde izliyor olup biteni. Baska bir ise yaramiyorki :)

Kemal Kılıçdaroğlu Istifa etmesin ya O Turkiyenin Neşesi ya:) biz Onu da Seviyoruz :)biz Gönlü genis insanlariz ..

Ak parti'nin zaferini tüm dünya kutluyor.. Her ülkeden görüntüler geliyor.. . Çok mana var anlayana
o bir dünya lideri

'O bir DÜNYA Lideri'
Evet evet eveeet :)))

Şu ana kadar en çok güldüğüm yorum bu oldu

Yarın kıçınızdan donunuzu çaldıkları zaman "güzellik" ortaya çıkar hehehe

Kıçımızdan donumuzu almak bi yere başımıza örtü verdiler. İt ürür kervan yürür... Hangi eski başbakan bunun kadarını yapabildiki.. Her kesime hitap ediyo şerefsizler ahlaksızlar dışında.. Türkiye kıymet bilmiş... Çok şükür. İstisnalar kaideyi bozamadı.

Kemal Kılıçdaroğlu istifa etti
Gazeteci Sevilay Yükselir, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa ettiğini, partililerin kararını geri alması için ikna çalışmalarının sürdürdüğünü anlattı.
Cemaat, hükümete operayonunun ardından CHP ile yakınlaştı. CHP, Cemaat'le birlikte ilk sınavına yerel seçimlerde girdi. Son 12 yılda 8 kere sandığa giden fakat 8'inde de başarısız olan CHP, 2014 yerel seçimlerinde de farklı bir çıkış gerçekleştiremedi.

İSTİFA ETTİ
AK Parti'nin genel seçime dönüşen bu yarışı kazandığını ilan etmesinin ardından CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisini bırakma kararı aldı.

PARTİLİLER İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR
Bazı CHP'liler Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu kararından döndürmek için özel çaba harcıyor.
http://www.ensonhaber.com/kemal-kilicdaroglu-istifa-etti-2014-03-31.html

aynen canim sana katiliyorum konusmak isdeyenleri birak ac Gururumuzu dinle sen

dur bakalım belki geri döndürürler

benim yazımı alıntılayıp bunları yazmanıza istinaden söylemek isterim ki iktidar yanlısı degilim, akpli rteci hiç degilim???
aşçalan

Akp li olmadığınızı anladım alıntılama sebebim Rabia işareti yaptı diye sinir olmayın adam ne iş yaptığını açık açık belirtiyor(4 bakan 1 başçalan olarak) demek için alıntıladım..

Gerçekten içiniz rahat mı? Gece uyuduğunuz zaman her şeyi sineye çekip, çocuğunuza güzel bir gelecek bıraktığınıza inanıyor musunuz?

Çevremde Akepeli kimse yok, hep sormak istiyordum, gerçekten hiç mi görmüyorsunuz olan biteni yaa hiç mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…