2014 Seçim Sonuçları

ben Bahceliyi cok severim. sadece mhp nin parti tabanı ideolojime ters oldugu icin ilgilenmiyorum yoksa bahceli dürüst adam bence.

Kesinlikle ..
Hicbir konunun fanatizmini yapmayan, yapmayi sevmeyen biriyim lakin konu Türklüğe gelince ayni sakinliği gosteremiyorum . :)

arkadaşlar iki taraf ta hoş olmayan şeyler yazıyo
parti yüzünden böylesine hakaretvari şeyler yazmak hiçkimseye yakışmıyo
gerçekten herkes yazdıklarına dikkat etsin bence

cidden neyin kavgası bu
farklı ülkelerde mi yaşıyoruz
hepimiz aynı gemideyiz farkında mısınız

Son düzenleme:
ne kadar acaip beddualar ediliyor.insanların ekmeğiyle oynamak çok mu hoş.netse beddua döner dolaşır sahibini bulurmuş,Allah büyüktür

Valla ben geneli için söylediğini algılamıştım..Hoş neye inanacağımı şaşırdım..Her yer ayrı telden çalıyor..

Seni Allah'a havale ediyorum.Yazık,sana vicdan versin.

Linka bırak, bazı insanların yaptığı en iyi şey bel altı vurmaktır. Görmeyin böyle şeyleri.
İlahi adalet şaşmaz...Kendisinden de değil, çoluğundan çocuğundan çıkarır..

Üzmeyin tatlı canınızı..

ebedimutluluğun yazdığını okuyup atanamayan arkadaşlarım sakın üzülmesin
Allah büyük merak etmeyin

Evet nefret kin hırs intikam ne varsa sadece bu kendilerini biz diye tanımlayanlarda var.

Bu nasıl bir bedduadır
Memur olanlar sizin duanızla mı memur olduki olamayan bedduanızla olamasın
rabbim sizin kararan kalbinizi aydınlatsın.

Ben yıllardır emek veriyorum bu meslek için,şu an ağlayarak yazıyorum.Allah kimsenin kalbini karartmasın.

Üzülmeyin nolur.
Rabbim o kadar büyük ki, bu dediklerini yanlarına bırakmazlar. Ben uzun zamandır kalbi bu kadar kötü olan, bedduayı bu kadar rahatça ve mutlulukla haber veren birine daha rastlamamıştır.
İsminizi bilmiyorum ama KPSS ye kadar her gün dua edicem size. Ciddiyim. Her namazımda duamda olacaksınız, o kadar çok hissettim acınızı.
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.

Bende tam aklımdan bunları geçiriyordum.
Bananeyse asgari ücretle çocuk yetiştirmeye çalışandan.
Yoksulluk sınırının 4.000 liraya yaklaşmasından.
Herkes memnunsa babane ki.:

Ebedimutluluk sen insan mısın ? Insan olma lütfen. Ben senelerce uğraştım senin o oy verdiğin partinin kadrolaşmayı desteklemesi yüzünden atanamadim ve peşini bıraktım. Dilerim Allahtan ahirette bizi karsilastirsin ve sen bize yalvarasin hakkımızı helal etmemiz icin.

biz ne kadar neşeli yazıyorduk simon. gayet iyiydik ne bu beddua şimdi
ben bu sınavdan sağlıgımdan olmuş insanım
panik atak oldum ben kalp rahatsızlıgım var artık. bu bana söylenir mi? benim gibi emek verenlere söylenir mi
başka hiçbir şey sinirlendiremezdi beni vallahi yanımda olsa boğazına sarılırdım çok sinirliyim şuan.

Bu sonuclar herkese kapak olsunn!!RECEP TAYYİP ERDOGAN RECEP TAYYIP ERDOGAN! Kimse gucenmesin coskumuz heyecanmz cok buyuk.millet iradesini gosterdi yasasin RTE RTE

Sana kotu bir haberim var bu bir YEREL secim GENEL secim degil

RTE de aday degil
Saka gibi ama gercek bu seni uzmedim dimi?
Olsun herkes gaza gelip hata yapabilir

Bu sitede ilk defa birine eksi rep verdim.

Ne kadar fanatikleşebiliyoruz siyaset uğruna. İğrençsiniz. Midem bulanıyor. :26::26:

İşin enteresan tarafı ne biliyor musunuz sizin yazıdklarınız da bizim umrumuzda değil sadece acıyoruz. Sizin demenizlr kimse evde oturup çatlayıp patlatamaz merak etmeyin hakeden istediği yere gelir hem de iktidarı tutup ona üye diye her işe kapıları açılan kişiler gibi değil, alınınn akıyla çalışarak, sınavını kazanarak gelir. Biz de biliriz ezbere akp yi savunup kazanç sağlamayı torpil bulmayı ama bize göre şeyler değil. Allah'a şükür ekmeğimizi de rızkımııza verecek olan Allahtır. Bne çalışır gerisini ona bırakırım kula kulluk etmemeyi kurandan öğrendim. Hükümetler gelip geçicidir kalıcı olan insanlıktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…