2014 Seçim Sonuçları

tamda buydu bahsettigim sağğolasın laceyim

Izmirin kalbi herkese aciktir hicbir giyime yan gozle bakilmaz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Valla hiç bişey belli değil şu an..Ama yavaş açıklama yaptı kendi ağzıyla ya, o kafamı karıştırdı benim:26:

Medim Çankaya ilçesi için dedi onu aldık artık dedi. Biliyorsun Ankara'nın kalbi orası almak önemli o yüzden açıklama yaptı tabii yanlış anlaşılmış yoksa mümkün değil genel olarak yorum yapmak şu an için ancak Gökçek çıkıp açıklama yaptı tabii o ayrı bekleyemedi bile sonuçların açıklanmasını. Şu anda da il belediye başkanı babuşçu mu ne o konuşuyor..

birde atanmak isteyenler kamuda çalışmak isteyenler vardı ya
dilerim inşallah atanamazsınız,sizin gibi devlet, hükümet düşmanları bir yere gelemez inşallah
evde öyle sıkıntıdan patlayın çatlayın
hep söylemek istemiştim,oh be rahatladım

yalnız cihan haber ajansı cemaatinse ben de güvenmiyorum
samanyolu haberin de yalan haber yaptığını yakalamıştım çünkü

artık en son açıklanan sonuçlara bakıcam ben

Topuğuma kadar tesettürlüyüm,en yakın arkadaşlarım hep İzmirli... Hep farklı görüşlerden...

Ötekileştiren sizsiniz kendinizi.

hay yaşa sevdalinka!
açık bir insan, tesettürlü bir insanla elele kolkola olamaz mı yani...
ne ara sizli bizli olduk bilemiyorum dogrusu.

istanbulu akp aldı arkadaşlar fox

aa dan paylaşıcaksan hiç paylaşma o zaman aa nın tarafsız oldugu ne malum?

Seni Allah'a havale ediyorum.Yazık,sana vicdan versin.

Kadir Topbaş İstanbul'u almıştır diye açıklama yapılıyor iyi de daha oylama bile bitmedi ya bu neyin coşkusudur yani durun bir sabredin hemen trübünlere oynamayın yani hele bir oylama bitsin dimi.

ebedi bu söylediğin cidden hoş değil ama
insanların işiyle ilgili böyle birşey söyleme bence
hepimiz aynı ülkenin vatandaşıyız
partiler yüzünden düşman olunmasın

ebedi mutluluk Allahın adaleti çok büyüktür. ben her zaman O'na havale ederim seni de aynı şekilde

Son düzenleme:

sizin biraz daha kapalı giyinip saldırılardan kurtulma şansınız var. ama bizim açılma durumumuz yok.. siz biz dediğim yine yanlış anlaşılmasın. baş örtülü, baş örtüsüz..
izmir çok saldırgan.. yaşadıklarıma dayanarak söylüyorum. belki buradakilerin hiçbiri o saldırgan kısımdan değildir. olmayan alınmasın zaten. ama izmir benim anılarımda pek güzel bir yere sahip değil..

Tv de receo tayyip erdogan diye bagiriyorlar slogan ariyorlar

Ben yerel secimler icin oy verdiginizi dusunuyordum
Genel secim mi yerel secim mi belli degil arkadas

Halkimiz tek kisiye biat etmeyi, tek kisinin pesinden gitmeyi, partizanligi seviyor bunu istiyor demek ki
Saygi duymak lazim

Halkimiz, meydanlara cikip surekli onun inine inecegiz, bunun kokunu kaziyacagiz, suna dersini verecegiz, bunun kulaklarini cekecegiz tarzinda konusmalari seviyor

İddiali konusmalari seviyor

Guc gosterisini seviyor

Govde gosterisini seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…