2014 Seçim Sonuçları

Yıl olmuş 2014 hale bakk:KK14:
$Bj_qGqkIIAEEc5g.jpg
$Bj_qN-kIQAAmsT2.jpg

karşı olduklarını biliyorumda niye yalan haber yapıyorlar amaç ne onu anlamıyorum
onlar chp önde diyince öyle mi çıkacak sanki
yarın gerçek anlaşılmıcak mı :26:

burdan kızların yazdıklarına göre akpliler de chp üstünde baskı kurup onları istifaya götürmeye çalışıyorlarmış.yani bende tam bilmiyorum niye öyle yapıyorlar.belkş onlarda yancı olduğu için önce chp nin oylarını gösteriyorlardır.

hacı gel biz kpssye geri dönelim ya yine ders yalan oldu seçim yüzünden:KK9::KK9:
Dönseniz ne olacak derslere.Millet soruları önceden alıyor.Torpille sınavsız yerleşiyor.Bakınız:yine emek hırsızlığı;ygs de şifreleme taktiği cevap anahtarında.

ya cemaat açıkladı diye biliyorum chp le anlaşmamışlar sanki öyle diyorlardı :KK53::KK53:

Hayır öyle bir şey açıklamadı cemaat. Anlaştılarsa chp açıklasın. Cemaat akp'yi bitirmek için her şehirde en güçlü muahalefete yönlendiriyor insanları. Evleri gezip mhp'ye oy verin chp'ye oy verin diye propaganda yapıyorlar.

Nasil mutluyum anlatamam...demiştik damarimiza fazla basmayin katlanarak geliriz :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
son 11 yılda yapılan hizmetler, 80 yılda yapılmadığına göre, yapılmayan hizmetlerin paraları kimlerin cebine girdi????

Bu sorunun cevabını düşünen hiç yok...

Akp yine birinci olacakk!!!!!!!!!!

:KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
her zaman AKP,İnadına AKP
çatlayın,patlayın
başbakanın evinin önünde coşkulu kalabalık var :KK52::KK52::KK52:
çoğu illeri alacaz inşaaallah

son 11 yılda yapılan hizmetler, 80 yılda yapılmadığına göre, yapılmayan hizmetlerin paraları kimlerin cebine girdi????

Bu sorunun cevabını düşünen hiç yok...

Akp yine birinci olacakk!!!!!!!!!!

:KK53::KK53:

80 yılda yapılan her şeyi sattığından olmasın o ? :KK53:

Dönseniz ne olacak derslere.Millet soruları önceden alıyor.Torpille sınavsız yerleşiyor.Bakınız:yine emek hırsızlığı;ygs de şifreleme taktiği cevap anahtarında.

valla bu ülkede her şeye gülüp geçebilirim ama o sınavlardan çok yaralıyım ben.
çalıştığım her harf çalanlara ve verenlere haram olsun. Rabbime havale ediyorum.
:KK31:

AH sosyolog canım halk resmin tümüne bakıyor ayrıntılarına deyil . sana uzun uzun yazmak isterdim ama yeri ve zamanı değil..:KK16: keşke ülkemde senin dediklerinde olsa ama işte her şey dört dörtük olmuyor malesef ..

ben tümüne bakıyorum canım ama senin tümüne bakmadığın ortada :KK50::KK50: kimin tarafını tuttuğunu çok belli ediyorsun ama bi taraftan da onları savunuyo gibi görünmek istemiyorsun haklısın ben öyle bi partiyi tutmuş olsaydım bende senin gibi yapardım çünkü yaptıkları yenilir yutulur gibi şeyler değil malesef :KK50::KK50::KK50:

ben ben olmadığımı bıldıgıme gore sormama gerek yok hadi by sana:KK24:

ben olduğumu iddia ettin ya daha doğrusu iftira attın ya, onu diyorum.. sor bakalım ben miymişim. hiç yüzünüz kızarmıyor değil mi?:)
sıkışınca by sana:)

Bu secimlerin genel secim gibi olmasini Muhalefetler ve paraleller istedi:)))

Alin genel secim gibi yerel secim:)))

Türkiye Ukrayna degil beyiiimmmm, o kadar kolay degil artik Türkiye yi tuzaga düsürmek..

Rabbime sükürler olsun birinci viraji beklentilerdende yüksel olarak selametle aldik..

Geriye kaldi 2 viraj...Sonrasi Türkiyemin yildiz gibi parladigi yillar olacak insaaallaaaahh

X