2014---KPSS Çalışmaları <3

Nasılsın Bade'm :)
Birkaç soru getirdim.

Bir de aşağıdaki soru ile ilgili yorumunu merak ediyorum.
Malum sosyal paylaşım sitesinden kaydetmiştim. Değişik yorumlar vardı orada, benim kafama yatmadı.

İyiyim kuzum sen nasılsın

tatlım K 1,3,5 i 4 ile çarpımda vermeyeceği için alamaz. 4 ü de rakamları farklı olması gerektiği için alamaz
şıklarda sadece 2yi alabilir

- 2. sorunda ise 2[SUP]2[/SUP] ler ortak paranteze alırsan cevabı bulacaksın. sen çözmeyi dene çözemezsen çözeyim
- köklü sorunda cevap 5 mi?:26:
-Coğrafya sorunda ise kendini yenileyebilen ifadesi kullanılıyor. Ağaçlar kendini en çabuk karandenizde yeniler
kurulacak enerji ormanına en uygun ortam şıklarda batı karadeniz

Merhaba canım. Sorularımın cevaplarına bakma fırsatım olmadı. Bazı üzücü şeyler yaşıyorum.
İlgilendiğin için teşekkür ederim.
Ben üslü sayı sorusunu inan yapamıyorum. Benim yaptığım işlemde hep ortak parantez almak gerekiyor. Valla çözebilirsen sevinirim. Çünkü, bir noktayı gözden kaçırıyorum belli ki.
Köklü soruda da, cevabı 7+3kök2 olarak vermiş. Sorunun yanlış olduğunu düşündüm ben. Ama yine de emin olamadım.

Aslında yine sorularım var ama utanıyorum

canım niye utanıyorsun ki sor lütfen. yolunda gitmeyen şeyler var sanırım anlatmak istersen dinlerim canım

canım niye utanıyorsun ki sor lütfen. yolunda gitmeyen şeyler var sanırım anlatmak istersen dinlerim canım

Utanmamın sebebi, sorduğum soruların cevabına 10 gün sonra bakmıs olmam. :)
Ve yöne cozemedıgım soruların olması.
Üzüldüğüm konuya gelince, erkek arkadaşımın babası akciğer kanseriymıs. 10 gün oldu ogrenelı. Çok saskınım.

canım benim ya çok geçmiş olsun inşallah biran önce şifa bulur
soruların önemli değil sorabilirsin istediğin zaman önceki sorunun cevabını yazmayı unutmuşum yazayım

2[SUP]2[/SUP].2[SUP]6[/SUP]+2[SUP]2[/SUP].2[SUP]11[/SUP]+2[SUP]2[/SUP].2[SUP]16[/SUP]/2[SUP]2[/SUP].2[SUP]-6[/SUP]+2[SUP]2[/SUP].2[SUP]-11[/SUP]+2[SUP]2[/SUP].2[SUP]-16[/SUP]
2[SUP]2[/SUP](1.2[SUP]6[/SUP]+1.2[SUP]11[/SUP]+1.2[SUP]16[/SUP])/ 2[SUP]2[/SUP](1.2[SUP]-2[/SUP]+1.2[SUP]-11[/SUP]+1.2[SUP]-16[/SUP])
paranteze içleri birbirini götürür
tam gösteremedim ama anlarsın inşallah :26:

Sagol canım, tesekkur ederım her sey ıcın.

Kızlar bana ön lisans denemesi önerebilir misiniz??? Bir de ihtiyaç denemesi çözmedim çözen var mı aranızda nasıl ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…