2014 kpss çalışma günlüğüm

bölümün neydi canım ?

tarih sabır , bol tekrar, ve merak isteyen bir

ben en son tarih dersini lisede görmüştüm. üni 1 de de vardı ama girmezdim hiç. üniden mezun olalı 5 yıl oldu. bütün bilgilerimi de unuttum haliyle.2012 kpssye çalışırken ilk tarihten başladım. aralık ayıydı sanırım:44: 2 ayda konularımı bitirp bol tekrar yaptım. diğer derslere çalışırken en az haftada 1 kere tarih tekrarı yaptım. günde en az 100 tarih sorusu çözdüm. kpssde de 26 net yaptım... 2014 kpss için de ara ara tekrar ediyorum. çünkü sınava hazırlanırken tarih için vaktim olmayacak mat. çalışmam lazım.
ben defalarca tarih çalışmama rağmen hemen unutuyorum çok nankör bi ders hç çalışmamış gibiyim.mantığını mı bilmek gerekiyor ezberde mi tutmak anlamadım gitti maalesef:KK43:

Son düzenleme:
ben defalarca tarih çalışmama rağmen hemen unutuyorum çok nankör bi ders hç çalışmamış gibiyim.mantığını mı bilmek gerekiyor ezberde mi tutmak anlamadım gitti maalesef:KK43:

ezberle olacak gibi değil arkadaşım. mantığını kavra, olayları hep birbirine bağla. kafanda kur . film gibi yani

kızlar nasıl gidiyor ben epeydir nete giremedim bayağı yazışmışsınız. ben hala tarihteyim ıslahatlardayım. çocukla çok zor ilerliyor. bakalım artık.tarih çalışanlar siz nerdesiniz. bakalım nasıl yetişicek.

dün nt ye gidip ihtiyaç yayınları önlısans setı ıstedım yokmus data yay. Soru bankası aldm data yay. Mat. Geometrı aldm. X yay. Mat. Defteri aldm en çok satılanlarmıs ama doğrumu yaptm bılmıxorum seti suan alırsam 2014 tekrar almalıymısim defterlerden bütün derslerı alicam daha sonrada bırde bana lısans için verdıler bır adım önde baslarsnz dedıler bılemıxorum doğrumu

mrb arkadaşlar ben de aranıza katılmak istedim.14 aylık bir bebeğim var.29 yaşındayım maalesef daha önce girdiğim sınavdan 55 i geçemedim:KK43: işletme mezunuyum.çalışmıyorum. elimde oldukça fazla kaynak var yargı ihtiyaç final yediiklim sanırım yargı daha açıklamalı konular arası bağlantı kurarak açıklamış.tarih dersini 2-3 defa bitirmeme rağmen hiç birşey çalışmamış gibiyim çok çabuk unutuyrm maalesef soru çözümünde çok yanlışlarım çıkıyor ben bu dersi nasıl öğrenecem bilmiyrm. diğer derslere çalışırken tarihle de ilgili kaç soru çözmeliyim :KK43: offf yaaa

Canım bölümün güzel atanma şansın var, inşallah programlı bir şekilde çalışırsın bu sene.

Tarihi bende en son 12 sene önce lise 1. sınıfta görmüştüm, yani o kadar uzağım konulara ama çalışınca oluyormuş onu gördüm.

Ben yeni yılla birlikte başlayacağım çalışmaya, burayı takip edersen birlikte paylaşımlarda bulunarak çalışırız.

kızlar nasıl gidiyor ben epeydir nete giremedim bayağı yazışmışsınız. ben hala tarihteyim ıslahatlardayım. çocukla çok zor ilerliyor. bakalım artık.tarih çalışanlar siz nerdesiniz. bakalım nasıl yetişicek.

Ne güzel başlamışın, ben hala başlayamadım :KK43:

Canım bölümün güzel atanma şansın var, inşallah programlı bir şekilde çalışırsın bu sene.

Tarihi bende en son 12 sene önce lise 1. sınıfta görmüştüm, yani o kadar uzağım konulara ama çalışınca oluyormuş onu gördüm.

Ben yeni yılla birlikte başlayacağım çalışmaya, burayı takip edersen birlikte paylaşımlarda bulunarak çalışırız.

inşallah cnm burayı takip etmek istiyorum.inşallah hep birlikte şu sınavın üstesinden geliriz.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.benim daha önceki yıllardan elimde kaynaklarım vardı.vatandaşlık dersini bunlardan bakmalımıyım yoksa yeni bir kaynak almalımıyım.hangi kaynağı tavsiye edersiniz bu ders için.ayrıca diğer vatandaşlık kaynaklarına hç bakmasam mı?değişen bölümler olabilir die kafamı hç karıştırmasam mı?

Bugün ders planı yaptım kendime. Ocak şubat ve mart ayında 1'er saat ders çalışarak başlıyorum çalışmaya. Sonraki aylarda 1 er saat artırarak son 2 ay 6 saat çalışma planım var. Öncelikle konuları karışık çalışıp evdeki tüm kitapları bitireceğim ki, kocacımğıma yeni kitap alması için yüzüm olsun :KK1:

Daha geçen hafta 5 kitap aldım ve kpss ile ilgili bir kitap yok arasında evdekileri bitirmek istedim çünkü öncelikle. Türkçe ve matematik kendi bilgilerimle, tarih ve coğrafyalarıda konu anlatım videoları izleyerek bitireceğim inşallah.

bende test kıtapları aldm data yay. Icınde hukuk da var ona çalısılmayacak sanirım bende konu calısmadan test cözmenin faydasz oldugunu düsünüyorum o yüzden konu anlatmlı set alıcam. Bebek temızlık derken bazen 1 günde 2 saat bazen hıç çalısamıyorum. Matematik cok kötù test kıtabı aldm öyle duruyor 2014 yılında sadece mat kursuna falan gıtmeyı dusunuyorum bu sene konu özetlerı cikartıcam hem yazmıs olucam sonra notlarımdan calısıcam Allah yardımcımız olsun

slm kızlar sonunda kıtaplarım geldı cok sukur cok mutlu oldum ve sunu anladım uzun bır arastırmadan sonra dogru kıtapları aldıgıma emınım artık cok ıcıme sındı ıcerıklerıne bakdım harıklar bence set almak yerıne her dersın en ıyı yayın evını almak daha mantıklı aldıklarımı hemen eklıyorum belkı fıkır olur kıtap almak ısteyen arkadaslara buarada henuz ders calısmaya baslamadım ama en kısa surede baslıcam ve ıse matematıkle baslmayı dusunuyorum gunde 1 saaat seklınde..
$2013-KPSS-Keyifli-Matematik-Konu-Anltm-Yediiklim__71062866_0.jpg $2013-KPSS-Tarih-Konu-Anlatimli-DATA__67037454_0.jpg $ihtiyac-kpss-g-k-g-y-sen-sor-ben-soyleyeyim.jpg $Ihtiyac-Yayinlari-2013-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Pratik-Ders-Notlari_EB11_m.jpg $images.jpg $yargı TÜMADAY mat 50deneme-500x500.jpg $3.jpg

slm kızlar sonunda kıtaplarım geldı cok sukur cok mutlu oldum ve sunu anladım uzun bır arastırmadan sonra dogru kıtapları aldıgıma emınım artık cok ıcıme sındı ıcerıklerıne bakdım harıklar bence set almak yerıne her dersın en ıyı yayın evını almak daha mantıklı aldıklarımı hemen eklıyorum belkı fıkır olur kıtap almak ısteyen arkadaslara buarada henuz ders calısmaya baslamadım ama en kısa surede baslıcam ve ıse matematıkle baslmayı dusunuyorum gunde 1 saaat seklınde..
Eki Görüntüle 595401 Eki Görüntüle 595402 Eki Görüntüle 595403 Eki Görüntüle 595405 Eki Görüntüle 595406 Eki Görüntüle 595407 Eki Görüntüle 595408

hayırlı olsn cnm inşallah hepimiz çabalarımızın mükafatını alırız

X