2014 kpss çalışma günlüğüm

kızlar iyi ki varsınız ama siz her akşam bakıyorum ne yazdı acaba arkadaşlarım diye tam destek hep destek

Ben de uyuyamıyorum aklım sonuçlarda. Herkes kendi yaptığına doğru diyor bakalım kafam allak bullak. Soruların açıklanmaması ne kötü
En erken bayramdan sonraki hafta aciklanir sanirim
Lisans 13 günde aciklanmis
Bizim hem lise hem önlisans olduğu için kagir sayisi fazla daha geçte aciklanacilir

kızlar netteki sorulara bakmayın. ben çok net hatırladığım soruyu bile yanlış hatırlamışlar o şekilde yayılmış gitmiş. baktıkça canım sıkılıyor. o diyo bu doğru öteki diyo hayır bu doğru. ilk gün resmen ağlama krizine girdim onlar yüzünden. moral bozmaya gerek yok. duanızı bırakmayın. hayırlısı olsun..

Lüzum meclis acilma tarihini yanlis yapmisim
Meclis 10 ayda aciliyormus ben 9. Ay yaptim
10. Aya kadar kalir mi yaaaa

hangi soru o hatırlayamadım? toplanma tarihi mi?
Evet canim toplanma tarihi
Ben eylül yaptim ekilmiş
Biraz önce kitaplarimi topladim 3 koli oldu
1i konu anlatimli kitaplar diğerleri soru bankalari
Konu anlatimlilari atmayacagim malum çok umutlu değilim sinir da kalabilirim
Bade okyanus adilemir 78 -80 nete 85-86 puan almislar ya
Gecen seneye gore bu sene daha zordu gibi geliyor bana malum mantik vardi tarih soru tarzini değiştirdiler
Acaba diyorum bu sene de 76 nete felan gelebilir mi 85 puan

evet o soru ekimdi canım
hiç tahmin yürütemiyorum nete bakarsak millet çok kolaydı diye coşuyor
yani sonuçlar süpriz olur gibi
ama bence çoğu abartıyor
çünkü herkesin cevabı kendine doğru geliyor
şuan top ösym de
bence ne umutlanmalı nede umutsuz olmalı
hayırlısı olsun diyorum
kendi adıma nötr kalmaya çalışıyorum

Bende canim ne olumluyum ne olumsuz
Herşey olabilir 82 de 87 de
Bugün kitaplari kaldirirken düşündüm de daha iyi calisabilir miydim diye
Kitaplarda olmayan sorularda geldi
Calismam konusunda vicdan azabi yasamiyorum
Zamanki yetmediği için bildiklerimi de donemedim tekrar demekki kismetten öteye gidilmiyor

Kizlar yerlestim ek kontenjanla acik ogretim adalet bölümüne cok şükür :)

En erken bayramdan sonraki hafta aciklanir sanirim
Lisans 13 günde aciklanmis
Bizim hem lise hem önlisans olduğu için kagir sayisi fazla daha geçte aciklanacilir
Haklısın canım ya. Seni hatırladım benim kpss konuma yazmıştın :) hamileliği nasıl gidiyor? sen de çok çalıştın farkındayım...

elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum daha fazla napabilirdim inan bilmiyorum
şuan öyle ki dizi izlerken bile ders çalışmam gerekiyormuş gibi hissediyorum sonra sınav geçti ya laa diyorum
nasip.. olumlu olacağına kalpten inanıyorum ben

int

bende sabah baktm buydu 250ml hayirli olsun canim.nerden aldin?

Haklısın canım ya. Seni hatırladım benim kpss konuma yazmıştın :) hamileliği nasıl gidiyor? sen de çok çalıştın farkındayım...
İyi gidiyor hamilelik çok şükür
Senin sinavin nasip geçti ?

Erzurum daha kolay canim
Sinifta erzurum da okuyan vardi 1. Sinavlari bilgisayardan online oluyor daha kolay geciliyor

Bende bugün koltukta dalmisim
Birden uyandim çok uyudum mu acaba diyorum ders calisacaktim
Sonra Dank etti sinavin geçtiği

Erzurum daha kolay canim
Sinifta erzurum da okuyan vardi 1. Sinavlari bilgisayardan online oluyor daha kolay geciliyor
Ya iyimiş canm ilk terchm eskisehirdi ikincisi erzurumdu ikincisi tuttu adaleti cok istiyordm ilk tercihlerde yerlesemeyince baya uzulmustum ins kpss sonucumda iyi olur ins iyi sonuclar aliriz bende kitaplarimi kaldirinca baya üzüldüm okadar alışmışim ki ins bidaha indirmeyiz kitaplarida ihtiyaci olana veririz :))

Benim 2 koli çözülmüş test ve kitaplar
Bina görevlisine verecem kisin yakar isiniriz
1 koli de konu anlatimli. O duracak inşallah birisine vermek kismet olur yerleşirimde

Sınavım ne vasat ne de süperdi. Orta halli yani. Hayırlısı hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…