2014 kpss çalışma günlüğüm

canım benim sınavım ne iyiydi ne de kötü...
türkçe netlerim belirleyecek sanırım sonucu bir de standart sapma. diğerleri 3 aşağı 5 yukarı belli.
kritik bir noktadayım . inşallah tahminimden 2-3 puan daha üstü gelir.

kpssden sonra 1 gün bu kadar uzun muymuş demeye başladım. kızımla ilgilenebiliyorum evim artık derli toplu. yemeğim var fazladan fazladan... meğer dersler ne kadar çok vaktimi alıyormuş.
bir kaç yere iş başvurusu yaptım. sonuçlar açıklansa da önümüzü görebilsek artık...

Aynen canm benmde evim tertemiz yemegim var bütün gun skldm bile valla sonuclar aciklanana kadar eşim iş bakma dedi bende sonuçları bekliyorm hayirlisi artik

evet canım 2-3 puan yüksek gelse harika olur
bende sınırdayım sanırım, hayırlısı artık

Aynen canm benmde evim tertemiz yemegim var bütün gun skldm bile valla sonuclar aciklanana kadar eşim iş bakma dedi bende sonuçları bekliyorm hayirlisi artik

kızlar bende bugun acayıp bel agrısı başladı
temizlik felan yapamıyorum
oturunca rahatlıyorum ayakta duramıyorum
inşallah yarına kalmaz da ağrım da birseyler yapabılırım

o kadar çabuk açıklanır mı ki canımcım..öyle ise çok iyi..
hayırlısı olsun.merakla bekliyorum sonuçlarınızı..

güzel gelir inşallah.

Simavdan snra okuyicagim ilk kitabım kizlar cok heycanliyim gerci eşim kizdi bu kitabı alirken tarih okuya okuya bikmadnmi die ama cok merak ettm bu kitabi

Eklentiler

• IMG-20141001-WA0001.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 105
safransarı geçmiş olsun. dikkat et kendine. temizlik beklesin sen yorma kendini.
poliseşi kitabını bende merak ettim :) bende iskender pala mihmandar'a başladım. özlemişim kitap okumayı.
cuma günü memlekete gidiyorum nihayet. 1 yıldır gitmemiştim çok mutluyum.

Hayirlisi olsun kizlar güzel bir zamanda aciklansin da tatilimiz bayramimiz ziyan olmasin
Bizde bu gece yola cikiyoruz.iyi bayramlar hoscakalin

:)
İyi yolculuklar canim
Allaha emanet olun

evett bende öyle duydum galiba 30 gun sonra açıklanmışinşallah erken açıklanır

Ben hazirlik boyunca kitap okumayi hic birakmamistim
Yatmadan önce en az yarim saat okuma aliskanligim.var
Ama kitaplarim bitti yeni alacagim
Ayse kulim
İskender pala
Ahmet umitin tüm kitapları var nerdeyse son kitaplarini okumadim sadece
Onlari alip keyifle okuyacagim.
Devrim iyi tatiller sanada
Bende bayramin 3. Günü memlekete
Bayramdan 2 gün sonra da erzuruma ablamin doğumuna gidecem :)

Iyi yolculuklar canim herkes biyere gidiyor yahu:) ben evimde keyif yapmayı özlemişim valla hic evden cikasm yok :)

Ben hiç kitap okuyamadm canm nerde guzel kitap alip okumak istesem esim sinavdan snra okursn dedi baya oldu yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…