2014 kpss çalışma günlüğüm

Yok valla bir soru dahi kaçırmak istemiyorm ama hala tarihten istedgim verjmi alamadm cok yanlisim cikiyor cok tesekkur ederim canm insallah hepimizin sinavi iyi geçer sanada basarilar :)

Istedigin kadar çalış o verimi hic bi zamn alamazsin tarihte: )))) bolca ayrinti iceryor allah hepimizin yardimcisi olsun ins

kızlar çok kötüyüm ağlayasım var denemelerim berbat niye yapamıyorum bilmiyorum birde hastayım gribim boğazım kötü doktora gitmiştim hala geçmedi zaten çok kötü hissediyorum kendimi 1 sene boşuna gitmiş gibi bir de hastalık çıktı. Nolursunuz dua edin bana

Benimde düşük ama bu hafta hep tekrarla gecirdim ondan galiba genel kültürde yükseliş var halada tekrar yapiyorm bozma moralini şöyle bir goz gezdir konulari

Canim yarin güncel oku sadece
Rabbim hepimizin yardimcisi.olsun

Canim benimde 2 haftadir Denemelerim çok düştü
İnşallah sinava girip yapabildigimizin en iyisini yapariz

canım bol bol kavun tüketmeye çalış. bende yataklara düştüm resmen direncim sıfıra inmiş öyle dedi dr. yiyebildiğim kadar kavun yedim bir günde ayağa dikti. vitamine ihtiyaç var. nacizane tavsiyem..

kızlar hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim mobil olduğumu için alıntı yapamadım kusura bakmayın bugün biraz daha iyiyim bogazm ağrım falan azaldı çok heyecan var bende kalbim çok hızlı atıyor çok heyecanlıyım şimdiden sizde mi öylesiniz. Badem bu arada sana da çok geçmiş olsun

Arkadaslar hepinize basarilar diliyorum ben pazar gunu giricem sinava siz yarin giriceksnz umarim cok guzel gecer sinaviniz allah yardimciniz olsun heycanlanmayin emi

inanır mısınız hala göz ucuyla tarihi tekrar ediyorum :) yada vaz mı geçsem :)
Canm valla bende hala bakiyorm derslere gündüz turkcede dil bilgisine baktm cografyada bolgelere madenlere smdide tarih tekrari yapiyorm ins iyi puanlar aliriz

Canm valla bende hala bakiyorm derslere gündüz turkcede dil bilgisine baktm cografyada bolgelere madenlere smdide tarih tekrari yapiyorm ins iyi puanlar aliriz

inşallah canım benim inşallah :) çok dua ediyorum Allaha kaldı hepimizin hakkında hayırlısı olur umarım iyi ya sen bizden bir gün fazla çalışacan haha :)

inşallah canım benim inşallah :) çok dua ediyorum Allaha kaldı hepimizin hakkında hayırlısı olur umarım iyi ya sen bizden bir gün fazla çalışacan haha :)
Evet canm ya bi günüm dha var ama heycanda cok yarin girmem belki foruma siz sinavla ilgili yazisicaksnz ya ben daha cok heycanlanirim of allahim yüzümüzü kara cikarmasn

aşk olsun bana dua etmedin mı
bana tarih turkce kolay geldi matematik kötüydü vatandaşlık da zamanımı çok azdı güncel de boş bıraktığım oldu

yarın girecek şekerlere başarılar dilerim rabbim bizi hayal kırıklığına uğratmasn.
ettim canım hepınıze ettm ama yazmayı unutmusum ama dua ettım yanı saol canım ıns bız de hayırlısıyla atlatırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…