2014 kpss çalışma günlüğüm

2010 sorularını çözdüm simdi 80.058 puan yaptm insallah sinavada bukadar yuksek alirm kizlar ya cok kolay mis 2010 sorulari bide mat yapabilseydim

2010 sorularını çözdüm simdi 80.058 puan yaptm insallah sinavada bukadar yuksek alirm kizlar ya cok kolay mis 2010 sorulari bide mat yapabilseydim
Bende çikan sorulari cozdugumde çok kolay geldi canim
Ama bu sene değişiklikler oldu iste
Yeni konular eklendi mantiklar var
Bugün bende 70 yaptim Dersane sinavinda
Evde de cozdum türkçe bitmedi ama onda da 70 cikar en fazla sanirim
Aksam bir deneme daha cozecem

Evet canm ama bi avantajm var matematgn mantk sorularni yapabiliyorm ims sinavda da yapabilirim smdi 2012 sorularni cozuyorm aksama da eksk konularimi cikardm onları tamamlamam lazm madenleri hala unutuyorm mesela

Evet canm ama bi avantajm var matematgn mantk sorularni yapabiliyorm ims sinavda da yapabilirim smdi 2012 sorularni cozuyorm aksama da eksk konularimi cikardm onları tamamlamam lazm madenleri hala unutuyorm mesela
Maden ova plato benimde eksik
Bende bir göz atmak gerek

Elimde 12 deneme 4 tane de Dersane denemesi var
Yarin bunlar için bir plan yapacagim
2 haftadir güncel okumayi biraktim
Güncel anayasa konu tarih konu okumakla ilgili bir program yaparim son tekrarim olur insallah

Sizinde yanlışlarınız oluyor mu kızlar hala ya çalış çalış hep çıkıyor yanlış kafayı yicem az kaldı

Kuzularımın sınavı yaklaşmış
Stres yapmayın kızlar.Şimdi hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissedersiniz.
Sınava bir girin hepsini şak şak yapacaksınız inşallah

sorma safranım bende 18 20 civarı geolar kolay olursa bide onlar valla napcam bilmiyorum çalıştıkça yanlışlar artıyo gibi geliyor bana
Bende son anayasa tarih tekrarimi yapacak özet x yayinciliktan
Bugün netim biraz daha iyisi 75 net

Kuzularımın sınavı yaklaşmış
Stres yapmayın kızlar.Şimdi hiçbir şey bilmiyormuş gibi hissedersiniz.
Sınava bir girin hepsini şak şak yapacaksınız inşallah
Aynen öyle oluyor kuzum
Metler artacagina azaliyor
Rabbim hakkimizda hayirlisini versin

Bugunki deneme 70.920 umarim sinavdada böyle bir sonuç almam tekrarlarimi sıklastirmam lazım

Bizim de üst komşumuz kpssye hazirlaniyor hic matematik görmemiş hayatında bana geliyor matematik sorularina bakiyorum 2 yasinda kizi var gayretine hayranim çok iyi anliyor burada da maşallah evli olup bebeği olup calisanlar var inşallah ekmekleriniz zayi olmaz Allah yardimciniz olsun

kızlarrrrrr ya benım aklıma bırsey takıldı ben sınav gunu hatta sınav salonuna gırene kdr çalısmak ıstıyorm yani şöyle unuttugum konuların notlarını alıp sınava gırmeden bır bakmak ıstıyorm sızce son ana kadar çalışmanın zararı olurmu ????

Canim konular karisabilir ama guncellere bakabilirsiniz son dk kadar
Ben sabah olmasa da bir gün önceye kadar calisacagim
Simdi oturup haftaya cuma gününe kadar bir program yapicam
Elimdeki denemeleri günlere paylastiracam
Tarih anayasa botlarimi okumak için günlere bolecegim.
Ama 9 bucukta kalkmama rağmen hala gözümden uyku akiyor
Kahve iciyorum simdi
Bu sin günlerde Rabbim bize güç kuvvet versin.

Amin canm bende son dkkya kadar çalışıcam sanirim bugunki denemem 79.450genel kültürde 40 dogru 9 yanlış yaptn bugün rekor kirdm valla ama dun gece saat 3.30a kadar ders dinledim etkisi vardır büyük ihtimal benim programim soyle bu hafta tarih cografya ve vatandaslk konuları bitirip haftaya bütün dersleri full tekrar edip guncele agirlik vericem zaten tarihte inkilaplardaym videoda coğrafya bolgeler kaldi vat yurutme yargi idare var idare biraz bu hafta vaktmi alabilir bu hafta bunlari bitirip haftaya full tekrar yapicam son hafta artk hergun deneme ve tekrar allahim yardmcimiz olsn son haftaya ggiricez nerdeyse allah zihin açıklığı versin hepimize

Bende bu SaAT oldu hala bir denemeyi bi
Bende bu saat oldu hala bir denemeyi bitiremedim
Çok tembellim bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…