2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Tarihte
Osmanlı Devleti Kuruluş ve Yükselme Dönemi
Osmanlı Devleti'nde Kültür ve Uygarlık
XVII. Yüzyılda Osmanlı Devleti(Duraklama Dönemi) konuları bitti

Geometride de
Geometrik Kavramlar
Üçgende Açılar bitti üçgende bağıntı kenarortay açıortay fln da calıstım canım :))

bi site buldum hoca tam benim dilimden anlatıyor geometri benim dersim oldu bulmaca gibi

hangi site?........................

sağol canım hepimize inşallah.gündüzleri bende öyle yapmaya çalışıyorum benim ufaklık max 1 saat oyalanıyor sonra bana sarıyor konsantre falan kalmıyor bende.inşallah emeğimizin karşılığını alabiliriz.

sorma canım ya birşeyler yapmaya çalışıyoruz
ama bende sizlere maşallah diyeyim en azından çoluk çocuğa karışmadan işin bilincine varıp çalışmaya başladığınız için
benim jeton fazlaca geç düştüde

bitirdiğim konularıda yazayım
türkçe
paragraf
mat
eşitsizlik
mutlak değer
bu arada kitaplardan bahsetmişsiniz ben 2010 ihtiyaçtan çalışıyorum son yılların sorularınada hiç bakmadım.konular değiştimi yeni yayınlardanmı çalışmak gerekir içime kurt düştü şimdi

yeni yayınlar çıktı canım ben aldım.
kitapsec.com da ihtiyacın seti konu anlatım 39.90 a
ben 2012 setini de yaşadıgım yerden ozaman 90 tl ye almıştım 110 dan inmişti kırtasiyeden normal sanıyodum
ilk defa bu sene netten aldım memnunum ve 40 tl çook uygun değilmi ki :26:
yeni bitirdim dersi büşracımaa konuları söylim diye geldim buraya

türkçeye devam tam gaz
-yazım kuralları
-noktalama işaretlerini bitirdim bugün
eklersin büşracım

canım 40 tl.ye hangi yayınevi ve hangi siteden aldın? 2014 değilmi ?

Gunaydin caliskan kizlar allah herkese zihin acikligi versin. Busracim mutlak degerde bitti canimmmmm

tamam canım baktım şimdi,sanırım lise-önlisans seti aldın.ben lisans sandım fiyat çok uygun geldide onun için merak ettim.güle güle oku bitir yala yut kitaplarını inşallah

sen lisansmısın canım ? evet ben önlisanstan hazırlanıyorum amin inşşalh rabbim hepimize sabır güç ve zihin açıklığı versin

hangi site?........................

bir arkadaşa daha yzmıştım canım bak bu site ben cok begendim anlatımını birde kagıt üzerinde fln anlatıyor cok dogal geldi bana

bir arkadaşa daha yzmıştım canım bak bu site ben cok begendim anlatımını birde kagıt üzerinde fln anlatıyor cok dogal geldi bana

Çok teşekkür ederim

Pamuğum, coğrafyadan ilk 2 konu bitti ekler misin?
Sanırım henüz soru sayısı bildirmiyoruz öyle değil mi?

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş bu konu. Ben de kimya mühendisiyim. Bu seneki KPSS puanımla A kadro ilanlarını takip ediyorum. Ay sonunda vdk müfettiş yardımcılığı sınavına gireceğim, bu aralar ona çalışıyorum. İnşallah olur, olmazsa 2014 de ben de gireceğim sınava. Herkese kolay gelsin

Son düzenleme:
kpss dvd seti alan alacak olan düşünen varmı kızlar.

hangisi iyidir acaba neye göre almalı almalımıııı

kafam karışık bu aralar napcamı kestiremiorm :26:

Merhaba çalışkan bayanlar bende aranıza katılmak istiyorumm ben hem ygs'ye hem kpss'ye hazırlanıyorum bu sene ygs topiğim var birde buraya katılmak istiyorum. Alanım hemşirelik ve Antalya'dayım. Yüksek bir puan alıp nokta atışı yapmak istiyorum.

günaydınlar
dün yine dersim vardı sayı sistemlerinide biitirdik
ama sorunlar var malesef.. nasıl yapıcam bilmiyorum . hocam süper anlatıyo tekrar tekrar usanmadan anlatıyo pür dikkat dinliyorum onu anlıyorum gibi oluyo hadi çöz bakalım dediğinde soru sordugunda hönkk ! kalıyorumm
sanırım yapamıcam aşamıcam ben bu matematiği bendemi sorun var anlamyıorum neden anlayamıyorum onuda bilmiyorum

Merhaba kızlar kpss ye hazırlanmıyorum ama denk geldim 2012 de hazırlanan biri olarak çalışma stilimi paylaşmak istedim belki faydası olur su an üniversitede memurum.oncelikle dersaneye gittim ama şart değil bence otokontrolum olmadığı için gittim.ağırlık bende tarihti yediiklim konu anlatımı ve x yayınlarını bitirdim ama daha cok x yayınları.konu anlatımı cok calışmadım toplasanız 2 ayı geçmez her gün 1 deneme cozdüm matematik türkçe de eksiklerimi denemelerde gorüp o konuya calıstım sadece.sınav yaklaştıkca denemeyi günde 2 ye cıkardım yayın tercihi yapmadım her yayının denemesinden cozmüşümdür. bide bana gore sınava en yakın fem in denemeleri oldu.83 aldım bana yetti iktisat mezunuyum.hepinize kolay gelsin emeğinizin karsılıgını alınca cektiğinz butun sıkıntıları unutacaksınız.

Tebrik ediyorum. Bu seneki sınava girerken ben dershaneye gitmedim kendim son 1 ay kala çalıştım (sadece tarih-coğrafya matematik ve türkçeye bakmadım) 85 aldım. Bence de dershane o kadar da gerekli değil. Darısı başımıza inşallah biz de gireriz bir yerlere.

tebrıkler darısı başımıza teşekkürler tavsiyeler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…