2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

evet canım, ihtiyacın uzaktan eğitimini düşünüyorum. çok iyi olduğuna dair birsürü duyum aldım..
sen memnun kaldın mı peki?

cnm memnunum güzel anlatıyorlar özellikle coğrafyam çok vasat durumdaydı çok iyi anladım
zaten bilgilerim çok eski ilk olucak öss den sonra böyle bir sınav baya unutmuşum bilgileri toparlamam zor oluyor
tarihte biraz sıkıntım var.

uzaktan eğitimin tanıtımına katılan hanımlar ne düşündünüz dersle ilgili, sizce iyi miydi ?

bana ne iyi ne de kötü geldi, yorum yapamıyorum zaten çok kısa sürdü. fakat ortalarda dolanan 2010 yılı videolarındaki mat hocasından bu hocanın anlatımı daha iyi geldi sanki, bilemiyorum.

cumburlop :122::122::122:
Suan tay tay yapan kpss calismalarim var :emir_bebek: insallah calismayi birakabilirsem, kosup size yetisecegim:KK31: size bir adet soru sorabilirmiyim, fotografi ekliyorum :KK31: umarim fotograf nettir :26:

$IMG_20130826_222923.jpg

tşkler canım ilgin için :KK16: uzaktan eğitime katılmaya karar verdim. dersane biraz sıkıntı olacak gibi,zaten çalışıyorum vakit kısıtlı,evliyim,ev sorumlulukları falan:KK15:.. eşim matematikçi zaten.. benim için önemli olan sözel dersler. videolara baktım sözelleri çok eğlenceli anlatıyolar hoşuma gitti. :nazar: akşam uzaktan eğitime kayıt olmayı düşünüyorum, son kez eşimin de fikrini alayım da.. o biraz dersaneye gitmemden yana.. durumları bildiririm tekrardan
Evli olanlar için uzaktan eğitim daha mantıklı canımi ben de evli olsaydım öyle yapardım sanırım. Şimdi ise evden uzaklaşacak yer arıyorum. Çünkü evde çalışma ortamım pek yok. İnşallah hakkında hayırlısı olur :KK16:
canım ben bir kurumda taşeron olarak çalışıyorum
yani memurla işçi nasıl ayrılıyor bunun en iyi tanıklarından biriyim
benden çok daha alt seviyelerde hiçbirşey anlamayan tahsil olarak daha düşükler bile (ki asla kimseyi kınamak için yazmıyorum bunları)
benden çok daha iyi mevkilere veriliyor.
defalarca bunları dile getirmeme rağmen maleseff sonuç alamadım
yine adam kayırmaca
yine işine göre davranma devam ediyor
bugün motivasyonum gerçekten çok düşük
moralim çok çok bozuk
ve aslında bugün daha iyi anladım ki bu yıl memur olmak zorundayım
zeytin'cim çok iyi anlıyorum seni, birebir yaşamasam da staj yaptığım zamanlardan taşeronlarla memurlar arasındaki ayrımı bizzat görmüştüm. İnşallah bu yıl bizim yılımız olacak. Ve istediğimiz yerlere atanacağız. Bu tempoyla gidersen yapacaksın sen, buna canı gönülden inanıyorum. Biraz daha sabret, sonu selamet olacak.:KK16:

akşam uzaktan eğitim in matematik tanıtım dersine katılcam,yarında coğrafya... benim için coğrafya belirleyici olacak sanırım.ondan sonra kesin kararımı vericem. ama müşteri hizmetleriyle görüştüm, deneme falan da yapılıyormuş. dersaneden farkı yok. ev rahatlığında dersane çok mantıklı geliyo :KK9:

Benide aradılar canım.O an cok dalgındım tamam tamam dedim kapadım :KK9: Saat kaçta dediklerini bile hatırlamıyorum :KK9: saat kaçtaydı ders canım
Kızlar uzaktan eğitim nasıldı, ben de merak ettim.:26:
Pamuk şekerim Türkçede sözcükte anlamı bitirdim....
Ekler misin?

Tarih e 4-5 konu bitireyim coğrafyaya başlıcam... Şu 2014 ler çıksada yaprak test alcam...
ekledim canım:KK16:, bu arada 2014 yayınları çıkmış diyorlardı kızlar, ben ayrıntılı inceleyemedim henüz almayacağım için ama bir bak istersen.
uzaktan eğitimin tanıtımına katılan hanımlar ne düşündünüz dersle ilgili, sizce iyi miydi ?

bana ne iyi ne de kötü geldi, yorum yapamıyorum zaten çok kısa sürdü. fakat ortalarda dolanan 2010 yılı videolarındaki mat hocasından bu hocanın anlatımı daha iyi geldi sanki, bilemiyorum.

nathaliee'cim, bu tanıtım dersleri yarın da olacak mı?

Suan tay tay yapan kpss calismalarim var :emir_bebek: insallah calismayi birakabilirsem, kosup size yetisecegim:KK31: size bir adet soru sorabilirmiyim, fotografi ekliyorum :KK31: umarim fotograf nettir :26:

Eki Görüntüle 786962

ilkay merhaba tatlım.:KK16:
Cevap 750 di mi ?:26:
Canım çarpma işleminin sonucunun büyük olması için rakamların birbirine yakın olması gerekiyor.
x,y,z,t birbirinden farklı demediği için birbirlerine en yakın halleri; 5,5,5,6 oldukları durumdur.
Buradan da; 5x5x5x6=750 oluyor

Son düzenleme:

ilkay merhaba tatlım.:KK16:
Cevap 750 di mi ?:26:
Canım çarpma işleminin sonucunun büyük olması için rakamların birbirine yakın olması gerekiyor.
x,y,z,t birbirinden farklı demediği için birbirlerine en yakın halleri; 5,5,5,6 oldukları durumdur.
Buradan da; 5x5x5x6=750 oluyor

evet 750 :KK9::KK9: degerleri bi türlü bulamamistim :KK53: tesekkurler kuzum :KK54: sonunda bu aksam ders calisma firsatim oldu ama o da biraz önce koca bir ucan böcekle son buldu :KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
evet 750 :KK9::KK9: degerleri bi türlü bulamamistim :KK53: tesekkurler kuzum :KK54: sonunda bu aksam ders calisma firsatim oldu ama o da biraz önce koca bir ucan böcekle son buldu :KK52:

Rica ederim kuzum.:KK16: 3 sayının aynı olması aklına gelmemiştir bir an. Ben de ilk öyle oldum çünkü.:KK1:
Ders çalışmana sevindim canım, seni burada görmeyince merak ediyorum naptı ne etti diye.:KK1: Dersini bölen o böceğe de teessüflerimi sunuyorum.:KK9:
Ben de böceklerden aşırı korkarım. :KK52:

Rica ederim kuzum.:KK16: 3 sayının aynı olması aklına gelmemiştir bir an. Ben de ilk öyle oldum çünkü.:KK1:
Ders çalışmana sevindim canım, seni burada görmeyince merak ediyorum naptı ne etti diye.:KK1: Dersini bölen o böceğe de teessüflerimi sunuyorum.:KK9:
Ben de böceklerden aşırı korkarım. :KK52:

ders calismadigim icin utaniyorum buraya gelmeye:KK17: ben pek korkmuyorum da oraya buraya carpan sesine gıcık oldum :63: esim olsaydi onun bir yere konmasini bekler, sonrada supurgeyle cekerdi :KK52: mutfak masasinda calisiyordum:26: simdi oturma odasina geldim, bilemediklerime de bakip, bugunluk bitirecegim galiba :26:

Eki Görüntüle 786962

aşağıda cevaplandı mı bilmiyorum alıntı yapınca geri dönmek istemedim

çarpmının en büyüğünü bulabilmen için değerlerin birbirine en yakın olanlarını seçmelisin

x+y+z+t= 21 ---------> 5+5+5+6=21-----------> 5.5.5.6= 750

ve birbirinden farklı demediği için aynı rakamı verebilirsin....

Son düzenleme:

evet canım, bugün coğrafya tanıtımı varmış. ama saat kaçta bilmiyorum. mailime link göndermişler ama saatini yazmamışlar. ben de dün burdaki kızlardan saat 7 de olduğunu öğrendim de o saatte girdim mat dersine :KK9:

Son düzenleme:
Evli olanlar için uzaktan eğitim daha mantıklı canımi ben de evli olsaydım öyle yapardım sanırım. Şimdi ise evden uzaklaşacak yer arıyorum. Çünkü evde çalışma ortamım pek yok. İnşallah hakkında hayırlısı olur :KK16:

zeytin'cim çok iyi anlıyorum seni, birebir yaşamasam da staj yaptığım zamanlardan taşeronlarla memurlar arasındaki ayrımı bizzat görmüştüm. İnşallah bu yıl bizim yılımız olacak. Ve istediğimiz yerlere atanacağız. Bu tempoyla gidersen yapacaksın sen, buna canı gönülden inanıyorum. Biraz daha sabret, sonu selamet olacak.:KK16:

ekledim canım:KK16:, bu arada 2014 yayınları çıkmış diyorlardı kızlar, ben ayrıntılı inceleyemedim henüz almayacağım için ama bir bak istersen.

evet kızlar bugün de coğrafya dersi var.sanırım o da 7 de.. karar vermek için coğrafyayı belicemi söylemiştim ama mat hoşuma gitti,sistem de öyle. sevdim ve kararımı verdim .kaydımı yaptırıyoruuumm :KK52:

Arkadaslar su uzaktan egitim hakkinda biraz ayrintili bilgi verebilir misiniz

canım, benim öğrendiğim kadarıyla haftanın 3 günü (salı,perşembe,cuma) canlı ders var. toplam 190 sa ve dersler nisan a kadar devam ediyor.kaçırdığın dersleri tekrar izleme şansın var hatta tekrar olsun diye defalarca izleme şansın var. online deneme imkanı var. kaynak kitap imkanı yok sanırım.ama onun dışında dersaneden bi farkı yok. ekranın bi kısmında yazışma yeri var ordan hocaya soru sorabiliyosun vs... bence mantıklı. biliyorum ki ben bi zaman sonra ev ve dersaneyi yürütmekte zorlanicam ve evi bırakamayacağıma göre dersaneyi bırakcam.ama bunda kaçırdığını tekrar dinleme şansın olunca daha uygun gibi geldi.

miniklerrr naptıınızz günaydınn :KK3:
ben dün ilk mat dersime gittim hoca anlatmaya başladı ilk başta hiç konsantre olamadım kafam başka yerlere gitti kendimi bi türlü veremedim hoca sürekli dinliyomusun dedi :KK9: hevesli gittim o anlatııkça ben yoruldum uzun yıllar sonra kitap yüzü açtık gerçi normal durum :KK34: pazar yine gidicem inşallah evdede türkçeye devam ediyorum iş yerimde fırsat buldukca çalışıyorum çok fırsatım olmuyo malesef. biraz dağınık karışık çalışıyorum ama ancak böyle yapabiliyorum :26: soru çözümlerine geçemedim ben tüm konuları bitirip öyle çözücem farklı yayınlardan falan :KK31:

kızlaaaarrr, hadi kutlayın beni:KK52: topiğe katılarak kpss ye hazırlıkta ilk adımı atmıştım. 5 dk önce de uzaktan eğitime kaydımı yaptırarak 2. adımı attımmm :KK76: :KK9: artık çalışma vaktiiii :KK52:
buarada az önce uzaktan eğitim hakkında bilgi vermiştim soranlara ordaki bi hatayı düzeltmek istiyorum bende yeni öğrendim.soru bankası ve konu anlatım kitapları da gönderiyolarmış...
hadi bakalım maraton başladın :KK53:

Canım tanıtım olduğu için çok kalabalıktı herkes birden yazınce donma yaptı bir kaç kez koptum öle bir sorunlar vardı bende ama ben hocayı beğendim guzel anlatıyor.Sende form doldur siteden dershane öğrencisi diye işaretle arayıp hangi şubemizdesiniz diyor şubeyi söyleyince maile yolluyor linki ordan girebiliyorsun canım.
Tanıtım Dersleri;

KPSS GYGK - 1. Grup - Matematik - Tanıtım 26.08.2013
KPSS EB- 2. Grup - GP-ÖP - Tanıtım Dersi 26.08.2013
KPSS LÖL - 1.Grup -Matematik - Tanıtım 27.08.2013
KPSS GYGK 2. Grup - Coğrafya - Tanıtım Dersi 27.08.2013
KPSS GYGK - 1. Grup - Türkçe - Tanıtım 28.08.2013
KPSS 2. Grup - Vatandaşlık - Tanıtım Dersi 29.08.2013
KPSS LÖL -2. Grup - Türkçe - (Tanıtım) 29.08.2013
KPSS EB - 1. Grup - Rehberlik - Tanıtım 29.08.2013
Ales Tanıtım Türkçe Dersi (Sonbahar)
KPSS GYGK - 1. Grup - Tarih – Tanıtım 07.09.2013
KPSS EB- 2. Grup - PG-ÖYT - Tanıtım Dersi 04.09.2013
KPSS LÖL - 3.Grup -Tarih – Tanıtım 07.09.2013 16:00
KPSS LÖL - 3.Grup -Coğrafya – Tanıtım 09.09.2013 16:00

Saatlerini pek bilmiyorum ama dün akşam 7de olduğu için bu akşamda 7 gibi bakıcam artık :)

Son düzenleme:
kızlaaaarrr, hadi kutlayın beni:KK52: topiğe katılarak kpss ye hazırlıkta ilk adımı atmıştım. 5 dk önce de uzaktan eğitime kaydımı yaptırarak 2. adımı attımmm :KK76: :KK9: artık çalışma vaktiiii :KK52:
buarada az önce uzaktan eğitim hakkında bilgi vermiştim soranlara ordaki bi hatayı düzeltmek istiyorum bende yeni öğrendim.soru bankası ve konu anlatım kitapları da gönderiyolarmış...
hadi bakalım maraton başladın :KK53:

Hayırlı olsun canımmm :KK16: :KK16: kitapta gönderiyorlarsa süpermiş gerçekten :KK1:

aminn canım inşallah
bugün biraz tarihi tekrar yaptım
eksiklerim olduğunu farkettim hemen üzerlerine yoğunlaştım
mini bir defter edindim not aldım ve servise biniğimde onları tekrar yapıcam akşamları evle iş arası baya mesafe var ama ilk kez işime yarayacak:KK70:

X