2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

canım ben datayı çok beğendim tavsiye ederim bir de ihtiyaç var ben de onlarda güzel. ama x i pek beğenmedim eksikler vardı bayağı konu anlamında.benden böyle:)

canım ben datayı çok beğendim tavsiye ederim bir de ihtiyaç var ben de onlarda güzel. ama x i pek beğenmedim eksikler vardı bayağı konu anlamında.benden böyle:)

Arkadaslar merhaba ben teknık lıse elektronık mezunuyum calısmak ıstıyorum fakat nasıl calıssam nerden başlasam bılemedım yardımcı olurmusunuz

penbil karacan murat kesinlikle gidilecek yer değil pendikte. deneyim bilmiyorum hiç güvenemedim oraya da. ihtiyacta da şikayetler çok düşündürücü ama gidip derslere katılıcam. ihtiyaç bana 800 dedi sana da 1200 demiş alabildiğine sallıyorlar galiba. 1200 olursa gitmem kesinlikle 2 günde onlardan öğreneceğimi uzaktan eğitin bana misliyle verir. soru sorma vs durumlarında burda çoğu arkadaş yardımcı olacaktır zaten. yine de dersanenin düzen oturtamayanlara iyi olduğunu söyleyebilirim. çokta içimden gelmiyor gitmek...

Arkadaslar merhaba ben teknık lıse elektronık mezunuyum calısmak ıstıyorum fakat nasıl calıssam nerden başlasam bılemedım yardımcı olurmusunuz

canım eksik olan derslerine ağırlık vererek başla... yayınlar hakkında ortak karar data, ihtiyaç gibi yayınlar

hayırlı olsun güzelim cok sevindim

Kızlar Bu arada sonunda dershaneye karar verdim Bursada İhtiyaç Akademiye kayıt oldum.Uzaktan eğitim şifremide verdiler yeniden çalışmaya başlıyorum evde hazırlanmayı düşünenler ihtiyaçın uzaktan eğitiminide satın alabilirler gayet güzel :)

pamukşekerim beni tabloya şehrimle beraber eklemişsin teşekkür ederim ayrıca senin içinde hayırlı olsun çok sevindimm
Teşekkür ederim tatlıımm inşallah hayırlısı olmuştur. Şu proje olayı kesinleşse de daha bir rahatlasam.
mrb pamuk şeker,, bende tarihta İslamiyet öncesi türk tarihini bitirdim... Yazar mısın canım...
Ekledim canım tabloya.
Canım çok teşekkür ederimm. Tablomuz ismini bekliyor. Bitirince haber et.
Çok teşekkür ederiimm Canım listeye ekleyeceğim ama bölümünü ve şehrini söyleyebilir misi listeye yazmam için?
İsmin listeye eklendi. İyi çalışmalar dilerim.
Canım çok teşekkür ederimm Senin de dershanen hayırlı olsun. Şehrimiz farklı ama aynı dershaneye yazılmışız. Ama ben henüz uzaktan eğitim şifremi almadım, şu anda uzaktan eğitimden yararlanabiliyor muyuz:26:? pazartesi taksidimi yatırmaya gideceğim, o zaman bir sorayım bari.
Kızlar bana yayın önerirmisiniz bende yeni baslıycam calışmaya
Merhaba calimero Konunun ilk mesajında önerilen yayınlar yazıyor, şu an için tavsiye edilen yayınlarda data ve ihtiyaç bir tık önde.

Son düzenleme:

Saolasın tatlım inşallah hepimize hayırlı olur Ben özellikle sordum ne zaman kullanmaya başlıyoruz uzaktan eğitimi diye bugun dedi :) şimdilik ortak bir hesaptan giriyorum dönem başında hepimize ayrı hesap verilcekmiş canım.Bu arada sen ne kadara yazıldın tatlım.

Anladım canım, ben de gidip sorayım o zaman.
Bana fiyatı 1400'den açtılar canım. 1000'e kadar indirdik babamın pazarlığıyla
Sonra da 2 arkadaşımı daha götürüp yazdığım için 900'de anlaştık en son. Pendik'te de 800'müş. Ankarada arkadaşım 1300'e yazıldı. Fiyatları çok alakasız ve esnek.:18: Sen kaça yazıldın tatlım?

ooo siz baya indirimde çığır açmışsınız 1400 burda canım biz hiç pazarlık etmedik orda varmıydı bilmiyorum ama kazı kazanla indirim yapıyorlar burda sen seçion kazıyorsun kaç çıkarsa o kadar indirim alıryorsun 50 lira kazandık ama 2 arkadaşımız daha gelicekti dedik o zaman size toplu indirim yapalım dediler 1300 yaptılar ama Bursada fiyatlar pahalı muratta 1300dü ikisinin arasında kalmıştım bugun yüzüme karşı yalan söyleyince vazgeçip ihtiyaça yazıldım pek farketmedi yani :)

Pendik için ISILSAREM'e 1200 demişler pamuğum :44:

kızlar diğer 2014 kpss sayfasına da yazdım az önce, size de yazayım.

youtube'da
mat akademi diye bir kanal var. orada mat konularını anlatmışlar. ben beğendim, eğer video arayan varsa oraya da bakabilirler. sorular üzerinden konuyu anlatıyor.

Anladım canım, sehirden şehire hatta şube'den şubeye bile çok değişiyor zaten fiyatlar. Hayırlı olsun, inşallah çok memnun kalırız.

Pendik için ISILSAREM'e 1200 demişler pamuğum :44:

Hadi ya :26: Bunlar merkeze bağlı değiller mı bade'm ya nedir bu fiyatlar arasındaki bu kadar farklar.:44: Çok sıkı pazarlık yapmak gerek bir de canım, murat'la hiç pazarlık yapılmıyor da, ihtiyaçta babam baya zorladı adamı. Babam olmasa ben de 1400e yazılırdım herhalde.

Tavsiyen için sağol kuzum, daha matematiğe başlamadım ama başlayacağım zaman bakacağım mutlaka.

Anladım canım, sehirden şehire hatta şube'den şubeye bile çok değişiyor zaten fiyatlar. Hayırlı olsun, inşallah çok memnun kalırız.

İyi olsunda hocaları canım parasında değilim hiç o kadar cok dershane gezdim ki en kalitelisi bu gibi geldi hocalarıda öyledir inşallah memnun kalırız hepimiz güzelim

Tamam canım orayı gormemıstım tesekkur ederım

hiçbir fikrim yok pamuğum valla o an ki ruh hallerine bağlı sanırım

İyi olsunda hocaları canım parasında değilim hiç o kadar cok dershane gezdim ki en kalitelisi bu gibi geldi hocalarıda öyledir inşallah memnun kalırız hepimiz güzelim
Aynen tatlım aynen, zaten hayırlısıyla bir atanırsak dershane parasını ilk maaşımızda fazlasıyla çıkartırız.
Tamam canım orayı gormemıstım tesekkur ederım
Rica ederim canım, kolay gelsin.
hiçbir fikrim yok pamuğum valla o an ki ruh hallerine bağlı sanırım
Haha aynen kuzumm

canım çok sevindim darısı kpss nn başına diyelim
hayırlısı olsun

bitirdiğim konular

Türkçe paragraf( dilbilgisine başladım yarım kaldı)
tarih duraklama dönemi
geometri de geometrik kavramlar bitti
coğrafya da fiziki özelliklere başladım ama henüz bitiremedim
canım listeye eklersen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…