2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Zaten ben de olcam yanında yalnız bakamaz iki olunca. Ama ben iyi bi bakıcı bulmak istiyorum yine de.. Bu arada kızlar hangi ilaçları kullanıyorsunuz ? Doktorum bana sadece elevit vermişti. Başka bi doktora gittim hafta sonu o da balık yağı verdi haftada iki defa ve Demir verdi her gün. Şimdi üçünü kullanıyorum. Siz de kullanıyo musunuz Demir yada balık yağı??

🌸🌸🌸

Canim bende demir hapi decavit ve migrenim icin parol kullaniyorum balik yagini hic sormadim dr da kullan demedi haftaya kontrolumde bi sorayim bakalim

Yok canim ya sadece elevit var bende. Bende başka doktora gitsem mi acaba

Benim kan degerlerim normal doguma yakin kana ihtiyac olacak kan
hapini duzenli kullanalim dedi doktor bide haftaya aile hekiminde kan sayimi ve idrar tahlili ver sonucu getir dedi

Canım ben cinsiyetler için çok sabırsızlandığım için gittim. Ama yine öğrenemedim :KK43:

🌸🌸🌸
Inş. Öğrenirsiniz canim bana doktor büyük ihtimal biri kız biri erkek dedi.

Benim kan degerlerim normal doguma yakin kana ihtiyac olacak kan
hapini duzenli kullanalim dedi doktor bide haftaya aile hekiminde kan sayimi ve idrar tahlili ver sonucu getir dedi

Bende endokrine gidicem pazartesi o zaman
Birde demir bakar misiniz diyeceğim

Kızlar merhaba. Bişey sorsam. Tüp bebek ve ikiz olanlar da sağlık ocağına kayıt yaptırıyormu asi için.yoksa farklı bir durum sözkonusu mu? Dr a sormayı unuttum. Sağlık ocağından aradilar gitsem mi gitmesem mi bilemedim. Siz ne yaptınız?

kızlar merhaba. Bişey sorsam. Tüp bebek ve ikiz olanlar da sağlık ocağına kayıt yaptırıyormu asi için.yoksa farklı bir durum sözkonusu mu? Dr a sormayı unuttum. Sağlık ocağından aradilar gitsem mi gitmesem mi bilemedim. Siz ne yaptınız?

gitmen lazım canım tetanoz aşısı kızamıkçık aşısı olman gerekiyo ilk gebeliğinse tetanoz aşısı dahada önem kazanıyo

Nasılsınız nasıl gidiyo günler migrenim hariç iyiyim allaha şükür kızım bu ara çok huysuz sabah bırakırken ağlıyo ne güzel bay bay yapardı 3 gündür huyu değişti cimcimenin hayırlısı bakalım

Nasılsınız nasıl gidiyo günler migrenim hariç iyiyim allaha şükür kızım bu ara çok huysuz sabah bırakırken ağlıyo ne güzel bay bay yapardı 3 gündür huyu değişti cimcimenin hayırlısı bakalım

Sorma canım sıcaklarla aram hiç iyi değil. Allah senin yardımcın olsun birde kızın var ben en azından işten gelince ayağımı uzatıp yatıyorum sen ne yapıyosun zordur işin. Bende sabahları birde öğlen ymekten sonra fenayım. Bel kasık ağrılarım var nereye oturacağım. Ayağımı nereye koyacağımı bilmiyorum. Allahım yardım etsin bol bol dua ediyorum hepimize..

Yaa sorma baş ağrısı beni de mahvediyor. Doktoruma sordum migrenim var diye diasem vurdurabilirsin dedi zorda kalırsan. Ama yaptırmadım hiç. Çok şükür yarın tatile giriyorum çok mutluyum. . Bi De nane yağı aldım balım tutunma eşime masaj yaptırıyorum onunla. Biraz hafifliuo..

🌸🌸🌸

Zaten ben de olcam yanında yalnız bakamaz iki olunca. Ama ben iyi bi bakıcı bulmak istiyorum yine de.. Bu arada kızlar hangi ilaçları kullanıyorsunuz ? Doktorum bana sadece elevit vermişti. Başka bi doktora gittim hafta sonu o da balık yağı verdi haftada iki defa ve Demir verdi her gün. Şimdi üçünü kullanıyorum. Siz de kullanıyo musunuz Demir yada balık yağı??

🌸🌸🌸

Bana bu gittiğimde baya ilaç yazdı. Magnezyum kalsiyum demir vitamin ve progestan. Toplamda 5 kutu ilaç oldu ama içemiyorum ben

Benimde bademciklerim şişmiş. Ateş ve baş ağrısı var, bulantımda devam ediyor kötüyüm yani :KK43: bu arada benim kızda çok huysuzlandı biraz biraz kıskandığını düşünüyorum. Hamile olduğumdan beri onu kucaklayamıyorum. Kardeşleri m karnında değil onlar hastanede beni kucakla diyor bana cadı. Geçen günde annecim ben daha çok küçüğüm kardeşlerim olmasın dedi. İnşallah doğumdan sonra çok kıskanmaz.

Yaa sorma baş ağrısı beni de mahvediyor. Doktoruma sordum migrenim var diye diasem vurdurabilirsin dedi zorda kalırsan. Ama yaptırmadım hiç. Çok şükür yarın tatile giriyorum çok mutluyum. . Bi De nane yağı aldım balım tutunma eşime masaj yaptırıyorum onunla. Biraz hafifliuo..

🌸🌸🌸

Canım, nane yağı düşük yapabilir diye duymuştum. Doktoruna bir sor istersen.

Kızlar ayrıntılı ultrasyon ne zaman yapılıyo ve doktor mu istiyo? Herkes bundan bahsediyo merak ettim. Ben De haftaya kontrole gidicem de 16.hafta oluyo yapar mı ki?

🌸🌸🌸

Kızlar ayrıntılı ultrasyon ne zaman yapılıyo ve doktor mu istiyo? Herkes bundan bahsediyo merak ettim. Ben De haftaya kontrole gidicem de 16.hafta oluyo yapar mı ki?

🌸🌸🌸
Doktor istiyor 20 haftalarda bakıyorlar canım.Bu arada Allah migreniniz için şifa versin hayırlı cumalar..

🌸🌸🌸

canım 20 ve 23.haftalar arası yapılıyor doktorun sanada bilgi verir haftan geldiğinde

sorma canım sıcaklarla aram hiç iyi değil. Allah senin yardımcın olsun birde kızın var ben en azından işten gelince ayağımı uzatıp yatıyorum sen ne yapıyosun zordur işin. Bende sabahları birde öğlen ymekten sonra fenayım. Bel kasık ağrılarım var nereye oturacağım. Ayağımı nereye koyacağımı bilmiyorum. Allahım yardım etsin bol bol dua ediyorum hepimize..

rabbim hepimizin yar ve yardımcımız olsun canım akşam çok fenaydım acayip sıcak bastı klimayıda çalıştırmak istemedim kızım hasta olur diye 11 gibi uyudu cadı sanra resmen ölü gibi yatmışım kocişimin geldiğini bile duymadım çok güzel uyuyodun uyandırmaya kıyamadım dedi:KK9:

Kızlar bide ben ağdaya gideyim diyorum temiz nezih bi yer var bildiğim ablamda devamlı gidiyo ne dersiniz siz neler yapıyosunuz göbüşler maşallah oldu artık

yaa sorma baş ağrısı beni de mahvediyor. Doktoruma sordum migrenim var diye diasem vurdurabilirsin dedi zorda kalırsan. Ama yaptırmadım hiç. çok şükür yarın tatile giriyorum çok mutluyum. . Bi de nane yağı aldım balım tutunma eşime masaj yaptırıyorum onunla. Biraz hafifliuo..

🌸🌸🌸

iyi tatiller canım inşallah güzel geçer
banada diclomec dikloron iğne yaptırabilirsin dedi ama prospektüsünde gebelerde yeterli çalışma mevcut değil kullanılmamalıdır diyo bende vazgeçtim parol un serumunu temin ettim zorda kaldığımda onu taktırıyorum çekeceğimiz kaç hafta var zaten hiç riske girmek istemiyorm bende vicks le ovalatıyorum başımı omuzlarımı felan baya iyi geliyor öneririm canım

benimde bademciklerim şişmiş. Ateş ve baş ağrısı var, bulantımda devam ediyor kötüyüm yani :KK43: bu arada benim kızda çok huysuzlandı biraz biraz kıskandığını düşünüyorum. Hamile olduğumdan beri onu kucaklayamıyorum. Kardeşleri m karnında değil onlar hastanede beni kucakla diyor bana cadı. Geçen günde annecim ben daha çok küçüğüm kardeşlerim olmasın dedi. Inşallah doğumdan sonra çok kıskanmaz.

canım kucakla sarıl oyunlar oyna ben sadece kızım kardeşler göbüşte uf olmasınlar diyorum dizime oturuyor karnıma baskı yapmayacak şekilde dizlerime oturtuyorum müzik açıyorum dans ediyoruz ben sadece ufak ufak hareketler yapıyorum çok hoşuna gidiyor önceleri kardeşler göbüşte kalsın diyodu baktım olmuyo ayırdığım vakti fazlalştırdım şimdi kardeşlerim eve gelebilir diyOR cadı:KK9::KK9::KK9: Ama babasına ben senin biricik kızınım diyo:KK16:

Son düzenleme:
X