2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kizlar ben 3-4 gundur ishalim aslinda seviniyordum aylardir cektgim kabizliktan sonra rahatlarim diye ama simdide acaba bebeklerin gelisimine bi zarari varmidir diye dusunmeye basladim bide magnezyum kullananlar varmi aranizda acaba magnezyum yapmis olabilir mi?

kızlar Allah hepinizin bebeklerini size bağışlasın:emir_bebek::KK68:

ben tüp bebek denedim bu ay negatif sonuçlandı. yaşım 27.
özellikle sormak istediğim; "İKİ EMBRİYO TRANSFER EDEN MERKEZLER NERELER?"
hele ki ikisi de tutmuş olanları görünce bana da umut olacak.

cevap verirseniz size dua ederim :KK25: önümüzdeki ay tedaviye başlicaz kısmetse.

bide 2. denemeyi yapanlar ve başarılı olanlar, iki tedavi arasınmda ne kadar ara verdiniz?
RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH CANIM

cevap verirseniz size dua ederim :KK25: önümüzdeki ay tedaviye başlicaz kısmetse.

bide 2. denemeyi yapanlar ve başarılı olanlar, iki tedavi arasınmda ne kadar ara verdiniz?

Kizlar ben 3-4 gundur ishalim aslinda seviniyordum aylardir cektgim kabizliktan sonra rahatlarim diye ama simdide acaba bebeklerin gelisimine bi zarari varmidir diye dusunmeye basladim bide magnezyum kullananlar varmi aranizda acaba magnezyum yapmis olabilir mi?
ÇOK AŞIRI İSHALİN ZARARI OLUR SUSUZ KALMAMAYA ÇALIŞ BOL BOL SU İÇ

Benimde ilk denemem nefatifti 2. deneme dondurulmuş embiryo ile ikiwz hamileyim ilk denemede de iki embiryo transfer edilmişti ama olmamıştı Ankara centrumda yapıldı 3 ay aradan sonra başladım tedaviye yeni tedavinde güzel sonuçlar alırsın inşAllah

Tedavi sürecinde ve hamileliğimin 4. ayına kadar olan süreçte bulantı yüzünden az su içiyordum sürekli kabızlık çektim 4. aydan sonra kalsiyum magnezyum ve demir ilacina başladım sık sık ishal oluyorum bende ilaçlara bağlıyorum doktora sordum bir gün kalsiyum bir gün magnezyum al dedi ama ben sabah kalsiyum akşam magnezyum almaya devam ediyorum

o_OGünaydın kızlar, doktorum bana şeker yüklemesi yaptırmadı, yaşın küçük ailede de yoksa gerek yok dedi ama ben tedirgin oluyorum. Ya varsa gebelik şekerim diye. Başka bir yerde yaptırsam mı acabao_O

o_OGünaydın kızlar, doktorum bana şeker yüklemesi yaptırmadı, yaşın küçük ailede de yoksa gerek yok dedi ama ben tedirgin oluyorum. Ya varsa gebelik şekerim diye. Başka bir yerde yaptırsam mı acabao_O
Canım merak etme bana da yapmadı ikizlerde pek gerekmiyor dedi. Birde ben kilo vermiştim. O yüzden gerek yok dedi. O kadar endişelenme.

GÜNAYDIN TATLI GEBİŞLER NASILSINIZ BENDE ÇARPINTI DEVAM EDİYO UYUMADA BAYA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM NE TARAFIMA DÖNSEM TAŞIN ÜSTÜNE YATIYO GİBİYİM

CANIM İLK GEBELİĞİMDE 24 YAŞINDAYDIM BANADA YAPMAMIŞTI DOKTOR

GÜNAYDIN TATLI GEBİŞLER NASILSINIZ BENDE ÇARPINTI DEVAM EDİYO UYUMADA BAYA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM NE TARAFIMA DÖNSEM TAŞIN ÜSTÜNE YATIYO GİBİYİM
Günaydın canım, aynı sorun bende de var, sırt üstü yaramıyorum zaten, sağa sola yattığımda bacağım kalçama kadar ağrıyor resmen, sabah birkaç saat ağrı çekiyorum. Doktora söyledim, normal dedi, 34-35lerde oturarak uyuyacaksınız dedi.

canım bende yatamıyorum. Ayne sen gibiyim zaten dönerken zorlanıyorum ben dönerken eşim uynanıyor bişey mi oldu diye çok rahatsızım. Bendede hafif çarpıntı var kabızlıktan dolayı karnım ağrı kasıklarda batma var. Uykusuz uykusuz işe geliyorum. Allah yardımcımız olsun..

Ben istanbuldayım canım. Artık bakıcaz burda. Çok teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlısıyla kucağına almayi nasip etsin inşallah :)
Rica ederim canım.Sana da tez zamanda hamile kalmayı nasib etsin inşallah.Benim arkadaşım İstanbul acıbademde yaptırdı canım.Dr u Bülent Tıraş sanıyorum. Ona da iki embriyo transfer etmişler, teki tuttu ama onun ki.

Merhaba kızlar. Dün doktora gittik bebişlerimizi gördük çok şükür bir sıkıntımız yok.Akıntı için yine de fitil verdi ama.Çok rahatsız edecek kadar üzerini batıracak kadar olursa korkman gerekir dedi.Suları falan gayet iyi dedi.Bu arada oğluşumu abi ilan etti :) Büyük ihtimal o erken doğacak gibi dedi.Önceki kontolde oğlum kızımdan 60gr küçüktü.Şimdi yakalamış kardeşini.Biri 447 biri 439 gr olmuşlar.3 hafta sonra da bize şeker yüklemesi yapacaklar.Ben yaptırmak istiyorum çünkü hem yaşım 28 hem de ailede çok fazla şeker hastası var :KK43:

X